RX 570 ve R5 2600 Sistem İçin 500W PSU Yeter mi?

bu sana linkini attığım öyle çok şatafatlı bişey değil sadece kırmızı ledli aerocool ve ucuz diye onu seçmiştim
Görünüşü beğendim, PSU yerinden çıkabiliyorsa al diyeceğim ama linkten yorumlara baktım kasa küçük diyenler olmuş sıkışık duruyor diyorlar sıkışık olursa havalandırma iyi olmaz gibi yine de siz bilirsiniz.

Kasa tavsiyesi istersen ZALMAN Z3 PLUS öneririm 4 fanla geliyor istersen 1 tane daha takarsın görünüşü gayet güzel. Aynısından siyahlı olanını kullanıyorum onu da tercih edebilirsin.

Görünüşü beğendim, PSU yerinden çıkabiliyorsa al diyeceğim ama linkten yorumlara baktım kasa küçük diyenler olmuş sıkışık duruyor diyorlar sıkışık olursa havalandırma iyi olmaz gibi yine de siz bilirsiniz.

Kasa tavsiyesi istersen ZALMAN Z3 PLUS öneririm 4 fanla geliyor istersen 1 tane daha takarsın görünüşü gayet güzel. Aynısından siyahlı olanını kullanıyorum onu da tercih edebilirsin.
iyi hoşta bütçeyi zorluyor işte :D

Kasa ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da
Buradan bir kasa ve diğer kullanıcıların linklediği fsp veya highpower'ı alabilirsiniz. Yeni kasayı her zaman alabilirsiniz ama kötü PSU kullanımı sonucu zarar gören bileşenleri her zaman alabilir misiniz onu bilmiyorum.
SilverStone 600W 80+ Strider Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatı şöyle bişey buldum buna iyi diyorlar bi de kasa buldum mu fanı fazla olan tamamdır

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı