RX 570 ve R5 2600 Sistemde Düşük Performans

Naimbey

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım arşivinden almış olduğum bu sistemle ilgili bazı sıkıntılarım var. Witcher 3, BF gibi oyunlarda ekran kartı sıcaklığı ortalama 80 derece hatta 83 84 dereceye kadar çıkabiliyor. Bir de BF 5'de düşük ayalarda da ortalama 45 50 veriyor, ultrada da 45 60 veriyor. Sizce sorun nedir? Videodaki FPS değerlerinden daha farklı FPS değerleri alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım arşivinden almış olduğum bu sistemle ilgili bazı sıkıntılarım var. Witcher 3, BF gibi oyunlarda ekran kartı sıcaklığı ortalama 80 derece hatta 83 84 dereceye kadar çıkabiliyor. Bir de BF 5'de düşük ayalarda da ortalama 45 50 veriyor, ultrada da 45 60 veriyor. Sizce sorun nedir? Videodaki FPS değerlerinden daha farklı FPS değerleri alıyorum.
MSI afterburner dan cpu gpu kullanımını sıcaklığını atabilirsen daha iyi şeyler söyleyebiliriz.

Bu donanım arşivinin sistemlerini dizdikçe mağdur olan insanların sayısı hiçbir zaman azalmayacaktır. Lütfen forumlardan yardım alarak dizin sisteminizi biraz geç olabilir ama bu arada çok şey öğrenebilirsiniz en azından aldığınız şeyin ne olup olmadığını anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı