RX 570 ve Ryzen 5 2600 için anakart önerisi

Bence B450M-K bu sistem için iyi. mATX olmasına rağmen gerçekten güzel bir performansı var
ryzen 5 1600 yerine 2600 öneririm hiç overclock olayıyla uğraşmazsın.
zaten overclock tan da anlamıyorum bozulan sistemde 2 çekirdek işlemci + gt 730 var uzağım bu overclock falan işlerine

zaten overclock tan da anlamıyorum bozulan sistemde 2 çekirdek işlemci + gt 730 var uzağım bu overclock falan işlerine

Oc falan yapmasan bile anım şanım bir fark yok zaten. Ben aynısı yaşadım. 2600 alcaktım daha geçenlerde. Sonra araştırıp sorgulayınca bıraktım. Fakat güzel indirim bulursan mesela 800 kadar falan bir fiyattan sıfır 2600 bulursan al o zaman. Yoksa 900 ve üzeri fiyatlardan alınmaz bu işlemci. 600-650 lira 1600 dururken. Oc falan bilmem fakat %5 bir fark için 300 lira para verilmez. Olsa olsa 10 fps versin neyi değiştirir? Oyunlardaki performansın sınırlarının ne yaparsan yap ekran kartının gücü belirleyecek. 1660 ti ile bile 1600 kombinleyenler var yani.

Oc falan yapmasan bile anım şanım bir fark yok zaten. Ben aynısı yaşadım. 2600 alcaktım daha geçenlerde. Sonra araştırıp sorgulayınca bıraktım. Fakat güzel indirim bulursan mesela 800 kadar falan bir fiyattan sıfır 2600 bulursan al o zaman. Yoksa 900 ve üzeri fiyatlardan alınmaz bu işlemci. 600-650 lira 1600 dururken. Oc falan bilmem fakat %5 bir fark için 300 lira para verilmez. Olsa olsa 10 fps versin neyi değiştirir? Oyunlardaki performansı ekran kartının gücü belirleyecek. 1660 ti ile bile 1600 kombinleyenler var yani.
incehsaptan alıcam r5 2600 ü 883 tl
Oc falan yapmasan bile anım şanım bir fark yok zaten. Ben aynısı yaşadım. 2600 alcaktım daha geçenlerde. Sonra araştırıp sorgulayınca bıraktım. Fakat güzel indirim bulursan mesela 800 kadar falan bir fiyattan sıfır 2600 bulursan al o zaman. Yoksa 900 ve üzeri fiyatlardan alınmaz bu işlemci. 600-650 lira 1600 dururken. Oc falan bilmem fakat %5 bir fark için 300 lira para verilmez. Olsa olsa 10 fps versin neyi değiştirir? Oyunlardaki performansın sınırlarının ne yaparsan yap ekran kartının gücü belirleyecek. 1660 ti ile bile 1600 kombinleyenler var yani.
ve bazı ekran kartlarının isimlerinin yanında ''(oc)'' yazıyor bu ne anlama geliyor ?

incehsaptan alıcam r5 2600 ü 883 tl

Gene fazla ama kardeşim dediğim gibi sen bilirsin. 280 lira bir fark verilecek gerçekten bir şey yok ortada. Ben elden alcaktım ve aldığım yerde fiyat 900 falandı. Sırf oyun için alıyorsan, bütçen kısıtlıysa ve yakın bir zamanda zaten ekleme yapamayacaksan 1600 yeter. Biraz daha eklersin paranın üstüne bekleyip 3600 alırsın. Ben öyle yapacağım. Zaten indirim falan denk gelirse birde daha iyi. Benim sıkıntım internetetn alışveriş yapmıyorum. Vatan var bizim burada anca oradan alırım herhalde. İnternetten alışveriş yapabiliyorsan bekle derim. Daha iyi fırsatlar yakalarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

eyw bro duruma göre bakıcam yine ve bi sorum olucak ekran kartının yanında oc yazıyor o fabrikasyon olarak hızlanmış anlamınamı geliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı