RX 570 VR işlem sıcaklığı 100 derece

Sled1206

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Rx570
Anakart
Msi
İşlemci
Ryzen 1600
İşlemcime yeni dün termal attırdım. YouTube açıkken 40 ila 47 arası değişiyor bu normal mi? Tam anlamıyorum ve ekran kartım aşırı yanıyor. Açıyorum PC'yi 2 dk sonra el değil miyor ve boşta 0 oluyor bir anda 100 oluyor anlamadım. Ekran kartı gitti gidecek o yüzden açmıyorum artık. Macun attırsam düzelir mi?

İşlemcime yeni dün termal attırdım. YouTube açıkken 40 ila 47 arası değişiyor bu normal mi? Tam anlamıyorum ve ekran kartım aşırı yanıyor. Açıyorum PC'yi 2 dk sonra el değil miyor ve boşta 0 oluyor bir anda 100 oluyor anlamadım. Ekran kartı gitti gidecek o yüzden açmıyorum artık. Macun attırsam düzelir mi?

El değmiyor vs. diyeceğine keşke sıcaklığını söyleseydin.

Ekran kartı PC'yi açar açmaz 100 derece mi oluyor?

Bende de RX570 var ama boşta 40 50 arası ağır yükte 70 80 arası oluyor genelde

Ekran kartı kaç yıllık oda önemli ekran kartınada bakım yapılıyor işlemciye termal macun sürmek gibi

El değmiyor vs. diyeceğine keşke sıcaklığını söyleseydin.
100 derece oluyor açtığın gibi 1 sn 0 oluyor 1 sn sonra 100 oluyor

Ekran kartı PC'yi açar açmaz 100 derece mi oluyor?

Bende de RX570 var ama boşta 40 50 arası ağır yükte 70 80 arası oluyor genelde

Ekran kartı kaç yıllık oda önemli ekran kartınada bakım yapılıyor işlemciye termal macun sürmek gibi
Ekran kartım 4 yıllık 2 gün önce açtığım zaman dereceye baktım 100 oluyor 2 sn sonra 0 oluyor sonra geri 100 oluyor

100 derece oluyor açtığın gibi 1 sn 0 oluyor 1 sn sonra 100 oluyor

Ekran kartım 4 yıllık 2 gün önce açtığım zaman dereceye baktım 100 oluyor 2 sn sonra 0 oluyor sonra geri 100 oluyor

Öyle bir şey olamaz hocam 100'den 0'a birden inemez derece çok garip elini ekran kartının üstüne tutunca aşırı sıcak geliyorsa açtıgın an bir problem vardır ama MSI Afterburner'dan bakıyosan ekran kartı kullanım oranına bakıyor olabilir misin?

Öyle bir şey olamaz hocam 100'den 0'a birden inemez derece çok garip elini ekran kartının üstüne tutunca aşırı sıcak geliyorsa açtıgın an bir problem vardır ama MSI Afterburner'dan bakıyosan ekran kartı kullanım oranına bakıyor olabilir misin?
Hocam bi amd pro diye mi nd uygulama var ondan bakıyorum formst atıcsm şimdi bi

Ha kanka AMD'nin driver programı o driver ın güncel mi güncel değilse güncelle

AMD'nin programında sıkıntı olabilir bug olabiliyor bazen
Güncel şimdide kanka formatladım hala aynı sıcaklıkta 100 oluyor 2 sn sonra 0 a iniyor sobra geri 100 oluyor değişik bişey ekran kartına hiç macun sürmedim 4 yıldır o düzeltirmi ona göre ekran kartı alıcam heralde

Yeni konular

Geri
Yukarı