RX 570 vs 580

Bütçe
2000
Arkadaşlar i5 3470 işlemcim ve H61H2-MV V2 anakartım var. 500W PSU alacağım. 570 mi 580 mi almam daha yararlı olur. Darboğaz yapmaması için. Kart için verebileceğim Max 2. çoğu oyunu takılmadan oynasam yeter VRAM'den dolayı kafam takıldı 8'lik 580 mi diye düşünüyorum. Veya daha iyi öneriniz varsa ona da yönelebilirim.

Ben 2000 bütçen varsa 5500 XT veya 1650/super öneririm. Daha günceller ve daha az güç tüketiyorlar, performansları da fena değil ve bozuk olma/bozulma/miningde kullanılmış olma riskleri çok daha az.

Ben 2000 bütçen varsa 5500 XT veya 1650/super öneririm. Daha günceller ve daha az güç tüketiyorlar, performansları da fena değil ve bozuk olma/bozulma/miningde kullanılmış olma riskleri çok daha az.

2000TL'ye var mı ki bunlardan

Bu psu yu alsam bi sıkıntı çıkar mı? Hem daha az vermiş olurum hemde karta verebilecek bütçem olur.

2000TL'ye var mı ki bunlardan.

Bu PSU'yu alsam bir sıkıntı çıkar mı? Hem daha az vermiş olurum hem de karta verebilecek bütçem olur.

PSU'da ucuza kaçmayın, çok pişman edebilir o hata. Sistemin kalbi gibidir, o diğer bütün parçaları da bozabilir kötü alırsanız. Ve evet, ikinci elde rahat bulunabilir 5500 XT ve 1650 Super'ler 2K bütçesinde.

Attığım psu iyi mi birde hocam benim işlemci o dediğiniz 2 kartı besler mi o benim için önemli çok fazla darboğaz yaşamayacaksam iyi. Önerilen min 300w diyor 5500xt için. Ben 350 alsam hemde kaliteli yeter mi

RX 570 watt/performans olarak yani güç tüketimine oranla verdiği performans ile bence verimlilik yönünde daha başarılı bir noktada ancak her iki kart ile de darboğaz yaşarsınız. Hatta gidip GTX 1050 Ti alsanız çok daha stabil FPS değerleri yakalarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı