RX 570 vs GTX 1650

Yanlış yere baktığın için sana böyle geliyor. Bu testteki oyunların çoğu eski onu bir kenara bırakıyorum fakat iki tane yeni oyunda şu gözüme çarptı.

Eki Görüntüle 1799194
Eki Görüntüle 1799195

0.1% low FPS değerini görüyor musun? Bu oyun akıcılığı demektir. Senin kazanımın 2-3 FPS değil bundan kat kat fazlası. Sen 4 GB ile "FPS yüksek ama oyun neden akıcı değil?" diye sorarken 8 GB kullanan yağ gibi akıyor oyunda bu farktan ötürü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle şunu belirteyim. RX 570 ile yeni nesil oyunları akıcı bir şekilde oynamayı beklemek (akıcıdan kastım stabil 60FPS ve üstü) zor bir şey. Bu yüzden testte eski oyunların olmasının pek bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Benim açımdan RX 570 8GB versiyonu para israfıdır. O paraya RX 580 4GB veya 8GB almak daha mantıklı geliyor. Baştaki meseleye dönersek de benim bildiğim bu şekildeydi testlerde de aynı şeyi gördüğüm ve duyduğum için bunu doğru kabul etmiştim. Yanlış bildiğim için kusura bakmayın. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Öncelikle şunu belirteyim. RX 570 ile yeni nesil oyunları akıcı bir şekilde oynamayı beklemek (akıcıdan kastım stabil 60FPS ve üstü) zor bir şey. Bu yüzden testte eski oyunların olmasının pek bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Benim açımdan RX 570 8GB versiyonu para israfıdır. O paraya RX 580 4GB veya 8GB almak daha mantıklı geliyor. Baştaki meseleye dönersek de benim bildiğim bu şekildeydi testlerde de aynı şeyi gördüğüm ve duyduğum için bunu doğru kabul etmiştim. Yanlış bildiğim için kusura bakmayın. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Aralarında oyunda bariz bir fark olmaz sa 1650 daha mantıklı geliyor

Geri
Yukarı