RX 570 vs GTX 970

RX 570 VS GTX 970

• Oy verenlerin toplamı
    23

288313

Hectopat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Arkadaşlar soru başlıkta belirttiğim gibi. İkinci elde hangisi daha uzun ömürlü olur? Fiyat olarak 970 150 TL daha ucuz. Performans olarak RX 570 çoğu oyunda bir tık daha iyi evet ama yazılım problemleri ve mining çıkma ihtimalinden dolayı tereddüt ediyorum. GTX 970 hem biraz daha ucuz olmasından hem de mining ihtimalinin olmamasından dolayı tercih edesim geliyor, vakti zamanında da çok isterdim kendisini. GTX 970'in bellek sorunu yazılımlarla çözülmüş sanırım. İncelediğim çoğu teste bu tarz bir sorun görmüyorum. AMD çözdümü şu driver işini? Sizin görüşleriniz nedir?

Arkadaşlar soru başlıkta belirttiğim gibi. İkinci elde hangisi daha uzun ömürlü olur? Fiyat olarak 970 150 TL daha ucuz. Performans olarak RX 570 çoğu oyunda bir tık daha iyi evet ama yazılım problemleri ve mining çıkma ihtimalinden dolayı tereddüt ediyorum. GTX 970 hem biraz daha ucuz olmasından hem de mining ihtimalinin olmamasından dolayı tercih edesim geliyor, vakti zamanında da çok isterdim kendisini. GTX 970'in bellek sorunu yazılımlarla çözülmüş sanırım. İncelediğim çoğu teste bu tarz bir sorun görmüyorum. AMD çözdümü şu driver işini? Sizin görüşleriniz nedir?
RX 570 Ne kadar vericeksiniz? bende şuanda oyun için kullandığım RX 570 var.

Bence bu durumda GTX 970 daha mantıklı.

570 "mimari kaderdir" misalinde bir kart bana göre. Altından ne çıkacağı belli olmaz, çooook temiz zor bulursun. Ya mining, ya streaming, ya rendering zamazingo. 2. El 970 düşünürsek 570'e göre temiz ve kafa rahatlığı açısından önde olduğu açık bana göre. Karar sizin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı