RX 570 vs RX580 vs ROG STRIX 1060

• Konuyu başlatan ervy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 755

Fiyat farkına bakmadan en iyisi hangisi, hangisini alırsam rahatlıkla sıkıntısız kullanabilirim cevaplarınızı bekliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...z-asus-rog-gtx-1070-8gb-acil-1002073080/detay 1060 fiyatından daha ucuza bu, bakabilirsin.

ucuz mu yoksa bu ekran kartının fiyatları bu şekilde mi ucuzsa bi sorunu vardır illa ki
İlanlara bakarsınız kişilerden gerekli testleri yapmalarını istersiniz ona göre karar verirsiniz dışarıdan bakmamız ile anlaşılacak şeyler değil, ben size iyi derim fakat iyi çıkmaz burada sizinde araştırmanız ve öğrenmeniz gerekiyor. Bir şey bilmeden sadece bizim önermemiz ile bu iş zor olur. Yanlış anlamanızı istemem sizin yararınıza olacaktır bu dediklerim.

Hangi işlemci ile kullanacaksınız?
şu anlık r3 2200g var bende ama yakın zamanda 2.el 1950 TL r5 2600x buldum onu almayı düşünüyorum
İlanlara bakarsınız kişilerden gerekli testleri yapmalarını istersiniz ona göre karar verirsiniz dışarıdan bakmamız ile anlaşılacak şeyler değil, ben size iyi derim fakat iyi çıkmaz burada sizinde araştırmanız ve öğrenmeniz gerekiyor. Bir şey bilmeden sadece bizim önermemiz ile bu iş zor olur. Yanlış anlamanızı istemem sizin yararınıza olacaktır bu dediklerim.
teşekkür ederim elden görmek ve furmark testi yaptırmak yeterli olacaktır sanırım değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı