RX 570 Yüksek Sıcaklık Sorunu

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika
Boşta 40-45 derece dolaylarında. Oyunlara girdiğim vakit minimum 70 derece dolaylarında başlıyor. 10-15 dk içerisinde 89 dereceyi buluyor. Isı değerleri doğal mı? (Sorun tüm oyunlarda var sadece ben fazlalık olmasın diye sadece Dying Light'tan ekran görüntüsü koyuyorum.)

Dostum kasanın içi sıcak olursa kart nasıl soğusun bir düşünsene?

Çıkarttım deniyorum şuan

Eskiden sorun yoktu kasadan kaynaklı değil ama genede deniyorum.Bide msürümünüz ne bi arkadaş yeni driverda sorun olabilir dedi

UV yapın ve fan hızını 1900 RPM olacak şekilde ayarların. Kendi kartım 975mV undervolt ile düşük fan ayarında 1.5-2 saatlik Dying Light oynadığımda maksimum 64 derece görüyorum.

Kasanız hava sirkülasyonu konusunda berbat. Değiştirin veya yan kapağı açık şekilde oynayın. Undervolt da işinize yarayabilir. Ayrıca fanlar kaç devirde dönüyor?

Hangi kasayı kullanıyorsunuz. Birde Allah sabır versin kardeşim Adana sıcakları çekilmez
10 yıllık bir kasa. Ben küçükken babam alıp getirmişti, üstünde modeli bile yazmıyor. Markası Boost.
Sağolasın bu arada kardeş, yanıyoruz gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…