Çözüldü RX 5700 Coil Whine

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem olarak aldığım RX 5700'de Coil Whine sorunu olduğunu fark ettim. Kasa önceden masanın altında durduğu için sesi fark etmiyordum. Kasayı masanın yanına alınca yükte o cızırtı sesini duyduktan sonra Coil Whine olduğu fark ettim. Yükte gerçekten rahatsız eden bir ses çıkarıyor. Değişime yollamak istiyorum fakat nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok. Ekran kartını çıkarıp mı götürmeliyim? Yoksa kasayla birlikte mi götürmeliyim? Para iadesi mi yoksa değişim mi yapacaklar? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Almazlarsa şikayetvar a şikayetinizi yazarsanız vatan m. Hizmetleri size direk ulaşıp iade alabilirler buda 2.seçenek
Bence para iadesi isteyin.Vatan bilgisayar'da 2 yıl çalışan arkadaşım bazen iade gelen ürünleri kapatıp 0 ürün gibi sattıklarını söylediler anakart gibi.Vatan önermiyorum.

Bence para iadesi isteyin.Vatan bilgisayar'da 2 yıl çalışan arkadaşım bazen iade gelen ürünleri kapatıp 0 ürün gibi sattıklarını söylediler anakart gibi.Vatan önermiyorum.
Vatan'dan aldığıma çok pişmanım. Para iadesi olursa indirim kovalayarak RX 5700 XT'li bir sistem dizmek istiyorum. Bu gönderiyi görenlere Vatan'dan almalarını önermiyorum.
Değişime yollasan ne olucak ki gelicek ekran kartında bile çıkma ihtimali çok yüksek malesef bu Coil Whine olayı 10 ekran kartının 7 sinde çıkıyor
Para iadesi olursa çok iyi olur. Vatan değilde Sinerji veya İnceHesap'tan güzel bir sistem dizerim.

Sistemi iade edip parça parça ucuza toplayabilirsiniz.
Vatan'dan aldığıma çok pişmanım. Para iadesi olursa indirim kovalayarak RX 5700 XT'li bir sistem dizmek istiyorum. Bu gönderiyi görenlere Vatan'dan almalarını önermiyorum.

Para iadesi olursa çok iyi olur. Vatan değil de sinerji veya İncehesap'tan güzel bir sistem dizerim.

İlk başta ekran kartını alırsanız iyi olur malum fiyatlar uçtu Ocak'da 1600 TL olan 1660S şu an 2200TL.

Evimin yakınında diye Vatan'dan aldım. Birazdan gidip iade için konuşacağım. Umarım paramı geri alabilirim. Fakat 14 günden fazla oldu. İade almak için 14 gün şart mı?

Geri
Yukarı