RX 5700 Ozel Sogutma Beklenir Mi?

Sattığımız RX 5700 'ler den çok ısınıyor tarzı şikayetler alıyorum. Bence özel soğutma beklenir. Fiyatı çok olursa da referans olanı tekrar düşünebilirsiniz. Bu süre zarfında belki fiyatı düşmüş olur referans kartın.

Özel soğutma ile birlikte fiyatınında artacağını unutmamak gerek. Sorun çıkaracağını sanmam ama özel soğutmanın illaki artısı vardır.
Kesinlikle özel soğutmalıları beklemelisin.
Hocam Amazon fiyatları RX 5700 XT için 400 dolar ekran kartları ; Duyduğuma göre Asusun dual fanlilari 420 rog strix 450 dolar olacakmış . Öbür ayın ortalarında ve sonlarında çıkacak diye açıklama yapmışlardı . Sizce fiyatları ne kadar olur ?

Hocam Amazon fiyatları RX 5700 XT için 400 dolar ekran kartları ; Duyduğuma göre Asusun dual fanlilari 420 rog strix 450 dolar olacakmış . Öbür ayın ortalarında ve sonlarında çıkacak diye açıklama yapmışlardı . Sizce fiyatları ne kadar olur ?
3200 gibi bir fiyat bekliyorum ben eğer fiyat 450 Dolar olacaksa, hatta 3300.

Ben XT olmayan modeli düşünüyorum ve 2,250 bütçem var. Sizce özel soğutmalılar çıktıktan sonra base modellerin fiyatında düşüş olur mu?

Ben XT olmayan modeli düşünüyorum ve 2,250 bütçem var. Sizce özel soğutmalılar çıktıktan sonra base modellerin fiyatında düşüş olur mu?

Hocam biraz aşıyor ama, şuan da alabilirsiniz.

Hocam biraz aşıyor ama, şuan da alabilirsiniz.

Biraz zorlama ile bütçeyi 200 TL daha arttırabilirim ama fazlasını yapamam. Sorun şu ki; ülkedeki en sıcak şehirlerin birinde yaşıyorum yıllık sıcaklık ortalaması 20 derece. Bu yüzden blower fan alınır mı diye araştırıyorum. Pek iç açıcı şeyler görmesem de mecburen almak zorundayım. Zira bütçe ancak bunu kaldırıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı