RX 5700 XT ekran kartına 650 Watt yeter mi?

Bu model. Link atamadım kusura bakmayın.

Bu PSU Rampage trapper kasasına sığar mı?
sizin PSU boyutları 150x140x85mm olarak gözüküyor. Kullandığınız sistem nedir ? ben bu modeli önermem size kullanmadım ama tahminlerim model olarak iyi değil. Birde bütçe ve sistem öğrensem daha iyi olacak. PSU'da ucuza kaçmanızı hiç önermem tabi imkan varsa.

Sizin PSU boyutları 150x140x85mm olarak gözüküyor. Kullandığınız sistem nedir? Ben bu modeli önermem size kullanmadım ama tahminlerim model olarak iyi değil. Bir de bütçe ve sistem öğrensem daha iyi olacak. PSU'da ucuza kaçmanızı hiç önermem tabii imkan varsa.

Çok bütçem yok.
Sistem:
Ryzen 5 3600.
MSI B450M PRO VDH Max.
Rampage trapper 650 Watt PSU'lu kasa.
MSI RX 5700XT Gaming X
SSD'yi hatırlamıyorum.
Bir de 700 Watt almam lazım. Nedenini sormazsanız mutlu olurum.
Sizin PSU boyutları 150x140x85mm olarak gözüküyor. Kullandığınız sistem nedir? Ben bu modeli önermem size kullanmadım ama tahminlerim model olarak iyi değil. Bir de bütçe ve sistem öğrensem daha iyi olacak. PSU'da ucuza kaçmanızı hiç önermem tabii imkan varsa.

PSU iyi diye duydum.

Çok bütçem yok.
Sistem:
Ryzen 5 3600.
MSI B450M PRO VDH Max.
Rampage trapper 650 Watt PSU'lu kasa.
MSI RX 5700XT Gaming X
SSD'yi hatırlamıyorum.
Bir de 700 Watt almam lazım. Nedenini sormazsanız mutlu olurum.

PSU iyi diye duydum.
Benim biraz PSU'dan ağzım yandığı için şahsi olarak önermem. Yorumlara bakarsak orta karar olduğunu söylüyorlar çokta sorun yaşayan olmamış. 700W ve bronz olarak en uygun ve iyi bulduğum model bu. FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE Güç kaynağı

Yeni konular

Geri
Yukarı