RX 5700 XT için PSU ve kasa önerisi

PSU olarak High Power 750W 80+ Gold alacağım gibi o yüzden. Sistemi sağlama almak istiyorum. En azından 80+ olmalı yani.
750W almanıza gerek yok. 600W yeter. 5700XT ve 3600 ile VS550 Corsair PSU'yu sorunsuz kullanan insanlar var. Önemli olan orada yazan W değil PSU'nun 12W kanalından kaç W verdiği.

Son düzenleme:
750W almanıza gerek yok. 600W yeter. 5700XT 3600 ile VS550 Corsair PSU'yu sorunsuz kullanan insanlar var. Önemli olan orada yazan W değil PSU'nun 12W kanalından kaç W verdiği.
Hocam almışken sistemi uzun süre götürecek, kaliteli birşey almak istediğim için o psu'yu örnek vermiştim. Corsair VS serisi, Corsair'in diğer psu'larına göre kalite olarak bayağı geride kalıyor. Psu tier list'e baktığımız zaman da bunu görebiliriz.

Evet öyle zaten. Ben o modeli almanızı söylememiştim sadece örnek verdim. Şu PSU'yu önerebilirim.

Güzel ürünmüş hocam listeme aldım. Peki önerebileceğiniz mesh, toz filtreli başka bir kasa var mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…