Çözüldü RX 5700 XT sistemde ekranda nokta belirdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

apogoose

Centipat
Arkadaşlar selam, bugün RDR2 yükledim. Orijinal oyunda birkaç saat geçirdikten sonra ekranımda böyle bir nokta belirdi ve SS alınca ekranımda gözüküyor. Sizce bu yazılımsal mıdır? Oyunu en yüksek ayarlarda açtım. Ekran kartım Sapphire RX 5700 XT. Sıcaklık değerleri normal. Sürüm: 20.9.2. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1603927570681.png

Arkadaşlar selam, bugün RDR2 yükledim. Orijinal oyunda birkaç saat geçirdikten sonra ekranımda böyle bir nokta belirdi ve SS alınca ekranımda gözüküyor. Sizce bu yazılımsal mıdır? Oyunu en yüksek ayarlarda açtım. Ekran kartım Sapphire RX 5700 XT. Sıcaklık değerleri normal. Sürüm: 20.9.2. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 718576

Ölü pixel testi yapar mısın

Eki Görüntüle 718576

SS alınca gözükmesi demek bunun yazılımsal olduğunu gösterir. Bir yandan iyi bir yandan kötü bir haber demektir. İyi haber monitörünüzde fiziksel bir hasar yok demek. Kötü haber diğer bilgisayar bileşenlerinde bir hata problem olduğunu gösterir.

Bendede aynı ekran kartı aynı sorun varsa kırmızı renkte bir nokta var ama monitorlemi alakalı bilmiyorum ama bazen kayboluyor bazen çıkıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı