RX 5700 XT sistemde oyunlar çöküyor ve uyarılar geliyor

Cyraxx

Hectopat
Daha fazla  
5700 XT ekran kartım var. Vatan Bilgisayar'dan aldım bilgisayarımı ve geçenlerde denetim masasında NVIDIA ile ilgili uygulamalar gördüm ve alakasızdır diye sildim. Keşke silmez olaydım. Bilgisayar oyunlarda sürekli crash veriyor ve bilgisayar açıldıktan sonra da değişik uyarı sekmeleri geliyor. DDU ile sürücüleri sildim ve tekrar yükledim ancak hala devam ediyor bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımında aynen sorunları vardı. Sürücü dosyası çöküyordu. Uzun incelemeler yaptık. XMP kapalı denedik. Farklı kablo denedik bu şekilde de sorunları düzelenler var. Ama en sonunda bu konuda ki gibi PSU modifiyesi yaptık sorunlar çözüldü.

Hataya sol tıklayın ve attığım fotoğraftaki bölümlerden hatalı uygulama adı sizin oynadığınız oyunlarla aynı olanı atın. Hatta sorunlar aşırı fazla değilse her kırmızı hatayı atman daha sağlıklı olur.
Bir de hatayı bulduğunuz zaman ayrıntılar kısmını kopyalayıp buraya atarsan daha sağlıklı olur.

Dosya Ekleri

• 1601459723178.png
    1601459723178.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 32
Hataya sol tıklayın ve attığım fotoğraftaki bölümlerden hatalı uygulama adı sizin oynadığınız oyunlarla aynen ı olanı atın. Hatta sorunlar aşırı fazla değilse her kırmızı hatayı atman daha sağlıklı olur.
Bir de hatayı bulduğunuz zaman ayrıntılar kısmını kopyalayıp buraya atarsan daha sağlıklı olur.

Olay görüntüleyicisinin her yerine baktım ancak kesinlikle çöken oyunlarım gözükmüyor. Bir de face it anti cheat ı açarken bazen crash veriyor. Ancak crashlarin hiçbirini bulamadım.

Hiç grafik kartı sürücüsüyle alakalı bir hata bulunmakta mı?
Bir de OCCT testini açıp güç tüketimi grafiğinde ekran kartının TDP'sine erişebiliyor mu bakabilir misin?

Son düzenleme:
Hiç grafik kartı sürücüsüyle alakalı bir hata bulunmakta mı?
Bir de OCCT testini açıp güç tüketimi grafiğinde ekran kartının TDP'sine erişebiliyor mu bakabilir misin?

Grafik kartı sürücüsü ile alakalı hata yok hatta kendim arattım ama bulunmadı diyor. OCCT testinde ekran kartının güç tüketimi yazmıyordu işlemci vardı acaba ben mi bulamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı