RX 5700 XT sisteme yükseltme önerisi

Merhaba,

Sistemimi İtopya'dan rastgele bakarak 2 sene önce toplamıştım. Biraz geliştirmek istiyorum. Değerlendirir misiniz? Şu olsa daha iyi olurdu veya şu uyumlu değil performansı şu şekilde daha iyi artar dediğiniz önerileriniz var mı?

• Sapphire Radeon RX 5700 XT be Nitro+
  • AMD Ryzen 7 3800XT 4
  • SanDisk 1TB Ultra NVMe M.2 SSD (
  • Patriot 16 GB (2x8GB) Viper RGB bla 4133MHz.
  • Gigabyte Aorus B550M Pro-p 4400MHz.
  • Cooler Master A71C ARGB 120mm.
  • Power Boost VK-D501m 650W 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
Sharkoon 850W en mantıklısı. Bütçe 3K diye sonuna kadar kullanmaya gerek yok parayı. 1000W gereksiz fazla. En kral sisteme bile yeter 850W.
baya kararsız kaldım şimdi 850W bronze ile gold veya platinium arasındaki fark nedir?
İlla 3K'lık bir şey istiyorsa kasa alsın PSU ile. Power Boost kasaları iyi değil sonuçta.

Bir de bir tane daha bir şey önereceğim oda soğutucu yönünden olacak soğutucuyu Arctic Freezer 34 eSports DUO CPU Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alabilirsin.
Not: SE-224 XT'de olur.
Sıvı soğutucu mu bu?

Bayağı kararsız kaldım şimdi 850W Bronze ile Gold veya Platinium arasındaki fark nedir?

Sıvı soğutucu mu bu?

Hava soğutcu ama 240mm sıvı soğutucuların bazılarına kafa tutuyor. Forumda en çok önerilen soğutuculardan bir tanesidir.

850W falan almana gerek yok Sharkoon 750W veya 850W yeterde artar.

Bayağı kararsız kaldım şimdi 850W Bronze ile Gold veya Platinium arasındaki fark nedir?

Sadece ay sonu faturanızı etkiler. Bornze ile 100 geliyorsa Gold ile 95 platinyum ile 90 falan gelir. Onun dışında bir işe yaramıyor.
Bunları almanız en iyi seçenek gibi.

Geri
Yukarı