RX 5700 XT stokları yenilenir mi?

Kankam her zaman NVIDIA kullanmalısın bana sorarsan zamanında RX560 kullandım hiç memnun kalmadım yazılım açısından çok kötü ayrıca NVIDIA'nın sağladığı DLSS olsun NVIDIA GeForce Now olsun GeForce Experience olsun NVIDIA almanı tercih ederim hatta bana kalırsan 1 ay daha bekleyip üzerine para koyup RTX 3060 Ti alınmalı ama senin tercihin.
Geforce NOW ekran kartıyla ne alakası var?

burada gigabyte modeli var fakat bu markadan korkmaya başladım 3080 modelin bellek ısınma problemi olduğunu pedlerle ancak bu sorun giderilebileceğinden bahsediliyor malumunuz bununda garantiden edeceği aşikar.
Bu ekran kartına bu kadar para verilmez. Beklemeni öneririm.

Merhabalar. CS: Goyu çok oynadığım için 1080P 144Hz monitöre yöneldim. Bu kartın hakkı 2K çözünüktür. 1080P için aşırı güçlü bir kart. İşlemciniz iyi değilse 2K'da oynamanızı öneriyorum.
Bence de 2k'da oynanması gerek, Rdr2'de 1080p'de bende darboğaz yapıyor.

Merhabalar. CS: Goyu çok oynadığım için 1080P 144Hz monitöre yöneldim. Bu kartın hakkı 2K çözünüktür. 1080P için aşırı güçlü bir kart. İşlemciniz iyi değilse 2K'da oynamanızı öneriyorum.

Bende keza aynı kartı kullanıyorum, yukarıda yazılan duruma birebir katılıyorum. 1080P 144Hz monitör kullanan birisi olarak. @JustNobody

Geri
Yukarı