RX 5700 XT ve Ryzen 5 2600 sistem nasıl?

Bütçe
8000

D3AGL3

Hectopat
Merhaba Gençler Ben maksimum 8000 TL bütçeyle bir bilgisayar topladım sizce sistem nasıl bir de sistem montaj gibi bir video gönderebilirseniz sevinirim

KASA: Sharkoon Pure stell RGB: 450 TL
Anakart: Gigabyte B450M-S2H: 545 TL
Ekran kartı: Sapphire RX 5700 XT Nitro +: 4500 TL
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 AM4: 950 TL
PSU: FSP 700W 85+ 60AHBC: 309 TL
İnternet: TP-Link TL-WN823N, 300 Mbps N Kablosuz WPS/Soft AP Mini USB Adaptör: 85 TL
SSD: Adata 480 GB SSD: 490 TL
RAM: Corsair 16 GB(2x8) Vengeance LPX Siyah: 680 TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim bulabildiklerim bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bu şekilde öneririm:

Benim bulabildiklerim bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir.
çok teşekürler gayet iyi videolar
Bu şekilde öneririm:

Yanıtınız için çok teşekkür ederim bazı parçaları sizin dediğinizle değiştirdim ama işlemci beni çok aşıyor :) AMD Ryzen 5 2600'ü FP olduğunu duyduğum için koydum eğer sizin dediğinizi alırsam bütçem yetmiyor
Hayirli olsun. SSD degistirirsen daha güzel olabilir.
ssdyi toshiba olarak değiştirdim aşşağıdaki arkadaşımızın önerisi olarak ve teşekkür ederim
Bu şekilde öneririm:

Birşey daha soracağım sizce ekran kartım kasama uyumlu mu ondan biraz korkuyorumda.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı