RX 5700XT + 144hz monitör vs RTX 2070 Super

Driver sorunları çok fazla mı? Alırsam bu sorunlar ciddi derecede sıkıntı çıkartır mı?

Bazen evet, çıkartabiliyor. Bu sistemi alın. 165 Hz monitör var ;) ;)

Özelleştirmek için:

1593511440407.png

Monitör:

.

Bazen evet, çıkartabiliyor. Bu sistemi alın. 165 Hz monitör var ;) ;)

Özelleştirmek için:

Eki Görüntüle 604363

Monitör:

.
Öneriniz için teşekkürler fakat game garaj gibi firmalara pek güvenemiyorum. Kendim mağazaya gidip toplamayı düşünüyorum.

Öneriniz için teşekkürler fakat GameGaraj gibi firmalara pek güvenemiyorum. Kendim mağazaya gidip toplamayı düşünüyorum.

%83 geri dönüş oranı ve 4.6/5 yıldızı var. Forumdaki çoğu kişi neden mağazayı bu kadar tercih ediyor? Şahsen mağaza kazıktan ibaret. Bu arada mağazadaki sisteminin linkini atsana.

.

Oyun bilgisayarımda RX 5700 XT var ve siyah ekran sorunu yüzünden oynayamıyorum yakın zamanda RTX2070 almayı düşünüyorum DDU ile Driver sil kur yapmaktan sıkıldım yani.

Arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşadım 2 sefer servise yolladım şu anda serviste çok can sıkıcı bir durum ama yine de tercih senin bence sıfır risk al. Monitörün varsa halihazırda biraz daha bekleyip sonradan alabilirsin 144Hz monitörü.

%83 geri dönüş oranı ve 4.6/5 yıldızı var. Forumdaki çoğu kişi neden mağazayı bu kadar tercih ediyor? Şahsen mağaza kazıktan ibaret. Bu arada mağazadaki sisteminin linkini atsana.

.
Herhangi bir sistemden bahsetmiyorum farklı mağazalardan alıp kendim toplayacağım.

.

Önerdiğin sistem fena değil ama işlemciyi Ryzen 5 3600 yapması ve stok soğutucu değil de 400 liraya soğutucu kullanması çok daha güzel olabilir ama ekstra fiyatı artıyor işte ama Ryzen 5 2600 darboğaz yapacaktır.

Bence butcenizi zorlayip 2K 144Hz'lik bir monitör alın:
.

2K 144Hz bir monitör almadiginiz surece bence 2 ekran kartinin da bir onemi yok.

Konu değişiyor hocam PC toplama ile ilgili konu açılmayacaksa daha denilecek bir şey olcağını sanmıyorum arkadaş sorunun cevabını almıştır diye düşünüyorum ve üstteki arkadaşın dediği gibi 2K monitör alman çok daha mantıklı olacaktır.

Arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşadım 2 sefer servise yolladım şu anda serviste çok can sıkıcı bir durum ama yine de tercih senin bence sıfır risk al. Monitörün varsa halihazırda biraz daha bekleyip sonradan alabilirsin 144Hz monitörü.

Şu an Samsung CF390 model bir monitör kullanıyorum. Yaklaşık 2 ay içinde 2K 144 HZ monitör almayı planlıyorum.

Bence butcenizi zorlayip 2K 144Hz'lik bir monitör alın:
.

2K 144Hz bir monitör almadiginiz surece bence 2 ekran kartinin da bir onemi yok.

2 Ay içinde almayı planlıyorum monitörü.
Kararımı verdim RTX 2070 Super alıp 2 ay içinde 2K 144 HZ monitör almayı planlıyorum. Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı