RX 5700XT alınır mı?

Kart sıfır dediği için onu muhtemelen alacağız zaten gözümüzün önünde jeletini falan açmıştı.

Benim tek korkum 550W bir PSU'm var sıkıntı yaratır mı? Adamın bizi dollandırıcağını düşünmüyorum 6 ay garanti verdi zaten.

WattMan hatası riski vardı bir aralar hala var mı bilmiyorum ama içinize sindiyse alabilirsiniz gayet güçlü bir kart. Ama yine de 6600 XT veya üstü bir kart düşünmenizi öneririm.

WattMan hatası riski vardı bir aralar hala var mı bilmiyorum ama içinize sindiyse alabilirsiniz gayet güçlü bir kart. Ama yine de 6600 XT veya üstü bir kart düşünmenizi öneririm.

Şöyle bu modelde sanırsam XFX 3 fanlı model olduğu için bır sıkıntı yaratmaz dedi umarım cıkmaz.

Şöyle bu modelde sanırsam XFX 3 fanlı model olduğu için bır sıkıntı yaratmaz dedi umarım cıkmaz.

Dediğim hata sıcaklıktan değil de şansa bağlı bir durum 5000 serisi ve öncesi için. Yani sürücü kaynaklı sıkıntı bazısında hata veriyor bazısında vermiyor. Satın aldığınız kişi iade almam der ise bulaşmayın bence.

Satın alacağımız kişi tanıdık ve söylediğim gibi 6 ay garantisini veriyorum bu kartın dedi ben yani hali ile bozulsa geri götürürüm ama kim uğraşmak ister bence XFX beni üzmez gibi düşünüyorum bu arada işlemcim ile nasıl uyumlu olur i3 12100F.

Satın alacağımız kişi tanıdık ve söylediğim gibi 6 ay garantisini veriyorum bu kartın dedi ben yani hali ile bozulsa geri götürürüm ama kim uğraşmak ister bence XFX beni üzmez gibi düşünüyorum bu arada işlemcim ile nasıl uyumlu olur i3 12100F.

İşlemcinin pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum kötü bir işlemci değil. Eğer dediğiniz gibi geri verme şansınız var ise çok iyi hayırlı olsun.

Evet var ama sadece 6 ay içinde :D vallahi ne yalan söyleyeyim su anda kullandığım bilgisayar gerçekten berbat ve ileride 5700XT'yi tekrardan değiştireceğim muhtemelen 4060 Ti veya RX 7700XT alacağım ileride bu beni 1 2 sene idare etsin kafasındayım.

Geri
Yukarı