RX 5700XT + i7 9700K vs R7 3800X + RTX 2070S

Bildiğim kadarıyla ekipmanlarda indirim yapılmıyor. Sıvı soğutma sonra eklersiniz. Zaten Wraith Max iyi bir hava soğutucu. Çok havalı.

Ayrı yerlerden alınırsa daha ucuza gelir deyin. Sinerjiden alırken montaj ücretini seçin. Erkan kartını kasaya monte etmesi çok zor değil zaten.

Ekran kartını tek alamam ve maalesef ayrı yerlerden de alamam zar zor ikna ettim babamı almışken hepsini bir anda almam lazım.

2. sistemde ekran kartını RX 5700 XT Nitro yaparsan daha iyi olabilir hem aynı FPS'leri alırsın hem de aralarında 600 TL civarı fark var.

Dostum ekipmanı ayrı siteden al, bilgisayarı Sinerji'den al. En iyi fiyatlar Sinerji'de oluyor genelde. Ayrıca İstanbul'da şubesi de var.
3700x.png

Attığın sistemlerden çok daha iyi bir sistem, sağından solundan kırpılmamış her şeyiyle fazlasıyla yeterli. Ben olsam sıvı soğutma almam ama sen istiyorsun diye koydum bu sisteme de.

2. sistemde ekran kartını RX 5700 XT Nitro yaparsan daha iyi olabilir hem aynı FPS'leri hem de aralarında 600 TL civarı fark var.

RX 5700 XT Nitro yapamıyorum MSI RX 5700XT Gaming X yapabiliyorum en fazla.
Dostum ekipmanı ayrı siteden al, bilgisayarı Sinerji'den al. En iyi fiyatlar Sinerji'de oluyor genelde. Ayrıca Istanbul'da şubesi de var.Eki Görüntüle 510306
Attığın sistemlerden çok daha iyi bir sistem, sağından solundan kırpılmamış her şeyiyle fazlasıyla yeterli. Ben olsam sıvı soğutma almam ama sen istiyorsun diye koydum bu sisteme de.

Maalesef yukarıda da belirtigim gibi babamı zar zor ikna ettim almışken bir almam lazım.

RX 5700 XT Nitro yapamıyorum MSI RX 5700XT Gaming X yapabiliyorum en fazla.

Maalesef yukarıda da belirtigim gibi babamı zar zor ikna ettim almışken bir almam lazım.
Dostum otur konuş babanla. Yüksek bütçeyle hazır sistem alınmaz. Bir şeyi iyi yaparken diğerini eksik yapıyorlar. Ayrıca siparişi internetten geçeceksen iki farklı siteden sipariş verirsin ne var bunda? Elden alacaksan da mağazalar yakın birbirine. Yoksa gereksiz fazladan para ödeyeceksin, ya da hazır sistemde bir şeyler eksik olacak benden sana söylemesi.

Dostum ekipmanı ayrı siteden al, bilgisayarı Sinerji'den al. En iyi fiyatlar Sinerji'de oluyor genelde. Ayrıca Istanbul'da şubesi de var.Eki Görüntüle 510306

Bende benzer bir şey paylaştım ama İtopya ya da İncehesap isteniyor.

Dostum otur konuş babanla. Yüksek bütçeyle hazır sistem alınmaz. Bir şeyi iyi yaparken diğerini eksik yapıyorlar. Ayrıca siparişi internetten geçeceksen iki farklı siteden sipariş verirsin ne var bunda? Elden alacaksan da mağazalar yakın birbirine. Yoksa gereksiz fazladan para ödeyeceksin, ya da hazır sistemde bir şeyler eksik olacak benden sana söylemesi.

Babamla konuşacagım ama kabul edecegini çok sanmıyorum.

Maalesef izin vermedi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı