RX 5700XT mining modlama sonrası oyun oynamak için neler yapılmalı?

TORMEN

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Reklam
Bilgisayarımda mining yapmak için ekran kartıma modlama yaptım. Sormak istediğim mining programını kapatıp oyun oynayabilir miyim yoksa ekran kartını stock modu tekrar yüklemem gerekli mi?

Yaptığım işlem:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videodaki gibi alıyorum.
Ayrıca sorduğum sorunun cevabını kendim çözdüm. Ekran kartı overclock ayarlarını otomatiğe alıp oynayabilirsiniz.

Çok sağ olasın deneyeceğim şimdi bende. Tek sıkıntım şu an için kazı yaparken ufak çaplı LoL CS falan giremiyorum. Mecbur kazıyı durdurmam gerekiyor. Sende de durum aynımı bir çözüm buldun mu? Kartlarımız aynı.

Biraz konuyu hortlatmış gibi olacağım kusura bakmayın ama benim sormak istediğim bir şey var, bende RX 5700 XT olan ekran kartıma modlama yapmak istiyorum ama kartı haftada en az 2 kere kardeşim için oyun oynayacak hale getirmem gerekecek. Sormak istediğim şey ise bu kartı eski ayarlarına döndürme olayı kolay bir işlem mi? Ve ayarları böyle çok sık değiştirirsek ekran kartına bir zarar gelir mi? Şimdiden teşekkür ederim

Geri
Yukarı