RX 5700XT Nitro+ ile Hazır Kasa Önerisi

tokhan

Hectopat
Merhaba arkadaslar. Bana 5700XT Nitro+ hazir kasa onerebilir misiniz? Butcem 7000-7500 TL sadece kasa olacak sekilde. 1080P 144 Hz'de kullanacagim. Hazir kasadan kastim Teknobiyotik, QP gibi magazalardaki hazir kasalar. (Ornegin sistemdeki RTX karti cikar onun yerine Nitro'yu koy PSU'yu arttir gibide olabilir egerki ozellestirilebiliyorsa). Tesekkurler simdiden. Ya da bu butceye uygun sistem onerisi de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
QP Super kullanıyorum, değişim yapmadım harika.
bende o modeli almayi dusunuyorum ama ekran kartini nitro ile degistirmeyi dusunuyorum birde guc kaynagini yukseltmeyi.Ayni fiyata denk geliyor.Sistem cok basarili geldi bana incelemesini ve performans testini begenmistim hayirli olsun.
QP-Super sistem özelleştirilmiş şekilde alınabilir.
Ekran kartı ve PSU değişip alırsın.
Benimde aklimda o vardi oyle yapacagim o zaman tekesskur ederim.

Bu sistemi TUF model anakarta yükseltip ekran kartını Sapphire Nitro RX 5700XT yapıp SSDyide Adata SX6000 M.2 512 GB yaptığınızda 6.653TL fiyata geliyor 2 tanede fan hediye ediyorlar kasada toplam ekran kartı ve işlemcide dahil 10 fana sahip olacaksınız 🙂
İncehesap'ın da sıkıntısı kargolama. Bu sistemi 10 iş günü içerisinde kargoluyoruz diyorlar. İnsan aldıktan sonra 2 hafta da kargo beklemek istemiyor açıkçası. Yoksa nitro+ ile fiyat çok iyi.

İncehesap'ın da sıkıntısı kargolama. Bu sistemi 10 iş günü içerisinde kargoluyoruz diyorlar. İnsan aldıktan sonra 2 hafta da kargo beklemek istemiyor açıkçası. Yoksa nitro+ ile fiyat çok iyi.
Bana kalırsa geç gelmesi erken gelmesinden daha iyidir 5 günde gelip sıkıntı yaşamaktansa 10 gün bekleyip sağlam sağlıklı montaj test yapılmış bir şekilde alın.

fiyati gercekten ucuz oluyor qp superi ozellestirince

Bu sistemi TUF model anakarta yükseltip ekran kartını Sapphire Nitro RX 5700XT yapıp SSDyide Adata SX6000 M.2 512 GB yaptığınızda 6.653TL fiyata geliyor 2 tanede fan hediye ediyorlar kasada toplam ekran kartı ve işlemcide dahil 10 fana sahip olacaksınız 🙂
Gercekten ucuz oluyor.qp super'i ozellestirince 7300 tl civari oluyor.Anakarti ne yapmam lazim tam olarak 2 tane tuf modeli var.Tesekkur ederim cidden hosuma gitti.Ama qp super sistemi bana
Qp superin kartini ve gucunu nitro ile degistirip 700w yaptigimda 7200 kusur fiyati oluyor.Canli destekten bios ve driver guncellemelerininde yapildigi cevabini aldim+testleride yapiliyormus.Blackfriday zamani karar verecegim.egerki alacak olursam dedigim sekilde alirim.Buda karttaki sorunlarin ne durumda olduguna bagli.Baktim sorunlar ay sonu bf zamani azalmissa 5700xt almak daha mantikli olur diye dusunuyorum.Zaten hali hazirda guncellemelerle cogu kisinin sorunlari cozulmus diye okudum forumlarda.En iyisi acele etmemek sanirsam.

fiyati gercekten ucuz oluyor qp superi ozellestirince
Gercekten ucuz oluyor.qp super'i ozellestirince 7300 tl civari oluyor.Anakarti ne yapmam lazim tam olarak 2 tane tuf modeli var.Tesekkur ederim cidden hosuma gitti.Ama qp super sistemi bana
Qp superin kartini ve gucunu nitro ile degistirip 700w yaptigimda 7200 kusur fiyati oluyor.Canli destekten bios ve driver guncellemelerininde yapildigi cevabini aldim+testleride yapiliyormus.Blackfriday zamani karar verecegim.egerki alacak olursam dedigim sekilde alirim.Buda karttaki sorunlarin ne durumda olduguna bagli.Baktim sorunlar ay sonu bf zamani azalmissa 5700xt almak daha mantikli olur diye dusunuyorum.Zaten hali hazirda guncellemelerle cogu kisinin sorunlari cozulmus diye okudum forumlarda.En iyisi acele etmemek sanirsam.
TUF B450m yeterli olur bence ben ekran kartında Nvidia taraftarıyım ama siz yine RX 5700XT istiyorsanız alabilirsiniz. Birde bi sorum olacak size dediğiniz black friday zamanı daha çok inermi bu hazır sistemler ama sanmıyorum parçaların fiyatı düşer sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı