RX 5700XT Oyunlarda Düşük FPS

ramazan2335

Hectopat
Daha fazla  
Önceki ekran kartım RTX 2060. Sorun yaşadığın oyunlar Deus Ex, Assassin's Creed Odyssey, Watch Dogs. Bu oyunlarda ekran kartı kullanımı yuzde 60 oluyor, işlemci 2600. RTX 2060 varken daha çok FPS alıyordum sorun ne olabilir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki ekran kartım RTX 2060. Sorun yaşadığın oyunlar Deus Ex, Assassin's Creed Odyssey, Watch Dogs. Bu oyunlarda ekran kartı kullanımı yuzde 60 oluyor, işlemci 2600. RTX 2060 varken daha çok FPS alıyordum sorun ne olabilir sizce?
Sorunu daha açıklayıcı ifade edebilir misin? Pek birşey anlamadım.

R5 2600 5700XT yi tam besleyemez. Özellikle 1080p de. Oyun içi ekran görüntüsü yükler misiniz?
benim derdim şu önceki ekran kartım rtx 2060 aynı sisteme 5700xt taktım daha düşük fps alıyorum 3 oyunda diğer oyunlarda örneğin battel feald 5 te rtx 2060tan 30 fps fazla alıyorum işlemcim 2600 4.1 ghz overcloklu

Öncelikle yazım hatalarını gidermen gerekir ve mantık hatası olmayan cümle kurarsan daha iyi anlaşırız. Sanırım bir kaç uyarı cezası alacaksın. Soruna gelirsek DDU programı ile ekran kartının driverlerini temizleyip tekrar güncel olanı kurarak deneyebilirsin.

Sorunu daha açıklayıcı ifade edebilir misin? Pek birşey anlamadım.
bende rtx 2060 vardı onu sattım 5700xt aldım 2060tan aldığım fpsleri bazı oyunlarda eksiğini bazı oyunlarda fazlasını alıyorum örneğin battle feald 5 te 5700xt 30 fps fazla verirken assasians greed odseyde rtx 2060 15 fps fazla alıyor 5700xt den
Öncelikle yazım hatalarını gidermen gerekir ve mantık hatası olmayan cümle kurarsan daha iyi anlaşırız. Sanırım bir kaç uyarı cezası alacaksın. Soruna gelirsek DDU programı ile ekran kartının driverlerini temizleyip tekrar güncel olanı kurarak deneyebilirsin.
teşekkürler yardımınız için
bende rtx 2060 vardı onu sattım 5700xt aldım 2060tan aldığım fpsleri bazı oyunlarda eksiğini bazı oyunlarda fazlasını alıyorum örneğin battle feald 5 te 5700xt 30 fps fazla verirken assasians greed odseyde rtx 2060 15 fps fazla alıyor 5700xt den

teşekkürler yardımınız için
dediğiniz gibi driveri ddu programı ile kaldırıp baştan kurdum olmadı başka yolu varmı acaba

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı