RX 5700XT Sistem Nasıldır?

Sisteminiz iyi fakat 5700 XT sorun çıkarma potansiyeline sahip. Önerim indirimlerden 2080 veya bulabilirseniz 2080 Super almanız olacaktır. Geçen Asus Dual 2070 Super 4000 TL olmuştu. En kötü ihtimalle 2070 Super alırsınız. Onun haricindeki parçalar iyi. Bütçeniz yeterse B550 alabilirsiniz iyi olur fakat almasanız da sorun değil. Tek değiştirmeniz gereken parça 5700 XT.
Aslında bir süredir bekliyorum. İndirim ve yeni kartlar için fakat git gide fiyatlar artıyor. Uyguna kart alacağız derken RX 5700 XT'yi bile alamayacağız diye korkuyorum. Bu arada kartın siparişini yeni verdim. Diğer parçaları da yarın almayı düşünüyorum.

Aslında bir süredir bekliyorum. İndirim ve yeni kartlar için fakat git gide fiyatlar artıyor. Uyguna kart alacağız derken RX 5700 XT'yi bile alamayacağız diye korkuyorum.
Hocam 3000 serisinden dolayı düşüyor fiyatlar ister istemez. Gaming Gecesinde ucuza bulma şansınız var. Ekran kartı için bütçeniz nedir?

Hocam bu Cuma gününe kadar bekleyin. İncehesap Gaming Gecesine göz gezdirin. Bu konunun altına mesaj yazarsanız yardımcı olurum.
Kartı yeni satın aldım. Uzun zamandır hemen hemen her siteyi takip ediyorum fakat indirim günlerinde 300 artırıp 200 düşürüyorlar. 3900 TL'ye MSI Mech modelini aldım.

Geri
Yukarı