RX 570'i çıkarıp taktıktan sonra monitör akıcı değil

Monitör ayarlarından Freesync kapatmışsındır.
Monitör ayarlarını biraz kurcala. Belki oradan bir ayar değiştirmişsindir.
Onu halletim fakat sorun devam etmekte. Saçmalık içerisindeyim resmen. 2 saat öncesine kadar akıcı hızlı monitör, bir ekran kartı sök tak işlemi yapınca bir şey oldu.

Onu halletim fakat sorun devam etmekte. Saçmalık içerisindeyim resmen. 2 saat öncesine kadar akıcı hızlı monitör, bir ekran kartı sök tak işlemi yapınca bir şey oldu.

Videoya çekme imkanın var mı? Pek mantıklı gelmiyor akıcılığın kaybolması 144Hz seçiliyken.

Ekran kartını sök tak yapabilirsin. Monitör ve ekran kartı arasındaki kabloları da sök tak yap ve iyice yuvalarına oturduklarından emin ol. Varsa başka HDMI/DP kablo ile dene.

Videoya çekme imkanın var mı? Pek mantıklı gelmiyor akıcılığın kaybolması 144Hz seçiliyken.

Ekran kartını sök tak yapabilirsin. Monitör ve ekran kartı arasındaki kabloları da sök tak yap ve iyice yuvalarına oturduklarından emin ol. Varsa başka HDMI/DP kablo ile dene.
Sabah olduğunda RX 6700 XT ekran kartını takması için bilgisayarcıya götüreceğim. DP Kabloyu da sabah temin edeceğim şu an HDMI var sadece. Yeni ekran kartıyla ve yeni kabloyla denerim artık sabah. Sorun devam ederse yazacağım.

Monitörün ayarlarını sıfırla. Düzelmesi lazım.

Monitörün ayarlarını sıfırla. Düzelmesi lazım.
Düzelmedi maalesef.

Bugün Displayport kablosu aldım ve onunla denedim. Masaüstünde hala bir akıcılık sorunu seziyorum. Rx 6700 xt ile deneyemedim çünkü onu taktığım zaman da bilgisayar kapanıp açılıyor sorun üstüne sorun yaşıyorum resmen.

Dosya Ekleri

• D8F30B12-0C41-4EF3-BFF0-615084D23427.jpeg
    D8F30B12-0C41-4EF3-BFF0-615084D23427.jpeg
    100,9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı