RX 570'li sistemde EA FC 24 takılıyor

Furkan16400

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, PC'de EA 24 takılmalar oluyor oyun gayet akıcı oynanırken bir anda oyun içinde 10 sn takılıyor sonra devam ediyor. Bunu 3-4 dk da bir yapıyor.

Ekran kartı RX570 4 GB.
İşlemci i7 3770.
RAM 8x2 16 GB.

Bunun sebebi ne olabilir? Oyun oynarken öyle kasma değil sadece dediğim gibi takılıyor. Oyunu oynarken gayet akıcı bir şekilde oynatıyor ama anlık olarak 10 sn falan takılıyor.

1333 mhz fakat şöyle dostlar ben bu sistem ile forza horizon 5 oynuyorum ve düşük ayarlarda yaklaşık 120 fps alıyorum.

Ekran kartı kullanımı ve sıcaklıkları ne durumda? Darboğaz oluyor olabilir.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    213,2 KB · Görüntüleme: 10
  • image.jpg
    image.jpg
    259,7 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba dostlar, PC'de EA 24 takılmalar oluyor oyun gayet akıcı oynanırken bir anda oyun içinde 10 sn takılıyor sonra devam ediyor. Bunu 3-4 dk da bir yapıyor.

Ekran kartı RX570 4 GB.
İşlemci i7 3770.
RAM 8x2 16 GB.

Bunun sebebi ne olabilir? Oyun oynarken öyle kasma değil sadece dediğim gibi takılıyor. Oyunu oynarken gayet akıcı bir şekilde oynatıyor ama anlık olarak 10 sn falan takılıyor.

Hocam çözebildinmi aynı sorun bende de var sadece Online da oluyor.

Hocam çözebildinmi aynı sorun bende de var sadece Online da oluyor.

Maalesef hocam SSD kanaklı diye biliyorum yani çözdüm gibi bir şey ama tam anlamıyla değil SSD'nin bir skıntısı var daha önce SSD'yi kopyalayıp aktardıysan ondan olabilir en iyi temiz kurulum yapıp yeniden yüklemek.

Geri
Yukarı