RX 570'li sistemin ekranı oyuna girince kapanıyor

ImShyn

Centipat
Daha fazla  
RAM
Gskill Ripjaws 2x8 Gb DDR4 3600 Mhz
Ekran kartı
MSİ Armor Rx 570 4 Gb
Anakart
Asus Prime B450M-K-II
İşlemci
Amd Ryzen 5 2600x
İyi günler bilgisayar ekranım oyunlara girince kendi kendine kapanıyor ve bilgisayarı açıp kapatmam gerekiyor. Açınca da driver silinmiş oluyor. Sorunun sebebi nedir? Tam anlayamadım.

İyi günler bilgisayar ekranım oyunlara girince kendi kendine kapanıyor ve bilgisayarı açıp kapatmam gerekiyor. Açınca da driver silinmiş oluyor. Sorunun sebebi nedir? Tam anlayamadım.
Klasik RX500 serisi problemi. Maalesef RX580 kartından bu siyah erkandan gına gelmişti. İşin kötü yanı bilgisayarı yeniden başlatmadan düzelmiyorda :D.

Dostum tek çözüm kartı overclocklu kullanıyorsan fabrika ayarlarına döndürmek.
Fabrika ayarında kullanıyorsan gücünü bir tık düşürmeni öneririm.

Bende de RX570 modeli var benim de birkaç kere başıma gelmişti ama benimkisi ekran çözünürlüğünden dolayıydı belki seninkiside ondandır. Oyuna girdiğinde bir alt + enter bas belki sorunun çözülür.

Bende de RX570 modeli var benim de birkaç kere başıma gelmişti ama benimkisi ekran çözünürlüğünden dolayıydı belki seninkiside ondandır. Oyuna girdiğinde bir alt + enter bas belki sorunun çözülür.

Bende direk sinyal yok deyip uyku moduna alıyor.

Ekran mı kararıyor yoksa ekran mı kapanıyor?

Sinyal yok deyip uyku moduna giriyor.

Klasik RX500 serisi problemi. Maalesef RX580 kartından bu siyah erkandan gına gelmişti. İşin kötü yanı bilgisayarı yeniden başlatmadan düzelmiyorda :D.

Dostum tek çözüm kartı overclocklu kullanıyorsan fabrika ayarlarına döndürmek.
Fabrika ayarında kullanıyorsan gücünü bir tık düşürmeni öneririm.

Boot ekranından mı yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı