RX 580 2023'de alınır mı?

SonBoruBükücü

Femtopat
Daha fazla  
i3-6098p 3.6 GHz işlemci.
8 GB 2400 MHz RAM.
MSI H110M Pro-VD (MS-7996) anakart.

RX 580 8 GB'ı destekler mi, darboğaz yaşar mıyım ve diğer tavsiyeleriniz nedir? (Şu anki mevcut ekran kartım GT 730 2 GB)

Darboğaz yapar çok çok fazla yapmaz ama yapar. 1500 TL'ye ikinci el rx 570 daha mantıklı bence.

Darboğaz yapar hocam işlemciniz 2/4 ve eski bir işlemci.

İnternetten darboğaz hesaplayıcıya baktım işlemci de %2 grafik kartında %20 darboğaz verdi

Darboğaz yapar çok çok fazla yapmaz ama yapar. 1500 TL'ye ikinci el RX 570 daha mantıklı bence.

Ekran kartında ikinci el taraftarı değilim maalesef mining ihtimaline karşı.

Aga ben darboğaz için yazmadım pek de anlamam ama bende RX 580 8 GB Dual modeli var ve artık çoğu oyunda yavaş yavaş kasmaya başladı, bence 2.el daha iyi bir ekran kartı bakmalısın.

Aga ben darboğaz için yazmadım pek de anlamam ama bende RX 580 8 GB Dual modeli var ve artık çoğu oyunda yavaş yavaş kasmaya başladı, bence 2.el daha iyi bir ekran kartı bakmalısın.

Hangi oyunlarda mesela benim oynayacağım oyunlar FPS tarafında CS:GO Valorant;
Diğer segmentlerde Witcher 3 RDR 2 GTA 5 bu 3'ü medium grafiklerde oynatsın yeter 70 - 80 FPS. Bu FPS değerlerini veriyor mu?

Aga CS:GO Valorant gibi oyunlar işlemci ile alakalı oyunlar ama şu anda bende GTA 5 ve RDR2 yüklü ikisi de 45-50'lerde takılıyor istersen oyunlarda video çekip atayım buraya.

Çok uğraştırmazsa çok iyi olur bu arada işlemci neydi senin. Ve bu değerleri medium da mı alıyorsun.

R5 2600 işlemci 16 GB RAM var. Video kalitesine bakma internete hızlı yüklensin diye video kalitesini 700p ye aldım ayarların çoğu orta ve yüksekte.

GTA da genellikle göyle.

0 alacaksan kartı biraz daha koyup bunu alabilirsin.

Geri
Yukarı