RX 580 2750 TL'ye Alınır mı?

Buram buram güvensizlik kokuyor. Almayın hocam. 4000 TL'ye sıfır 1660 falan var düşünebilirsiniz.
Link atar mısınız acaba?

Sakın alma. Mining yapılan ekran kartlarına vesaire güvenme sıfır bir ekran kartı al. Kafan rahat olsun.
Güvenemedim ben de tereddüt ettim alasım yok pek ama konu açayım dedim yine de.

Kartı yük altında test edip alabilirsin.

Mining yapmak ekran kartına zarar vermez.
Yük altında test edilse bile bir kaç gün sonra görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar olabiliyormuş diye okudum.

Link atar mısınız acaba?

Güvenemedim ben de tereddüt ettim alasım yok pek ama konu açayım dedim yine de.

Yük altında test edilse bile birkaç gün sonra görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar olabiliyormuş diye okudum.

10 saat civarı yük altın da bırak sorun çıkmazsa ilerleyen zamanlarda da sorun çıkacağını zannetmem.

Mining yapsın yapmasın 5 senelik kart, o yaştaki çocuklar bu sene okula başlayacak. Güç tüketimi 6600 XT'den bile fazla. 2750 TL ona vereceğine sıfır 6500 XT kampanyalarını ve ikinci el 5500 XT, 1650 Super'leri kovalamak daha mantıklı. Bütçe 2000 TL olur dersin eski falan alayım ama bu durumda hayır.

Mining yapsın yapmasın 5 senelik kart, o yaştaki çocuklar bu sene okula başlayacak. Güç tüketimi 6600 XT'den bile fazla. 2750 TL ona vereceğine sıfır 6500 XT kampanyalarını ve ikinci el 5500 XT, 1650 Super'leri kovalamak daha mantıklı. Bütçe 2000 TL olur dersin eski falan alayım ama bu durumda hayır.
Bütçem 4000 TL. Sizce 4750 TL'ye 2060 alınır mı? Çoğu yerde darboğaz yapar diye okudum ama.

Geri
Yukarı