RX 580 4 GB Nitro+ FurMark Testi Sonuçları

KollarimİVerin

Kilopat
Daha fazla  
Kartım ikinci eldir, sonuçlar normal midir?
Ve söylemek isterim ki, bu kartı aldığım zaman BIOS Switch solda idi. Dolayısıyla Ekrana görüntü gelmiyordu, sağa çektik görüntü vermeye başladı. Soldaki Switch QuietMode diye adlandırılıyor sağdaki ise Performance Mode diye adlandırılıyor sizce doğru bir şey mi yaptım?
Sonuçlar;

1591916772993.png

Son düzenleme:
Sonuç yok. Switch de bir taraf normal kullanım diğer taraf ise hız aşırtılmış hali. Sonuçları atın hangi program ise bende yapayım beraber karşılaştıralım benim elimdeki sıfır diyebilirim o kadar az ve temiz kullandım.

@homie @Silinen üye
Sonuç yok. Switch de bir taraf normal kullanım diğer taraf ise hız aşırtılmış hali. Sonuçları atın hangi program ise bende yapayım beraber karşılaştıralım benim elimdeki sıfır diyebilirim o kadar az ve temiz kullandım.
Ustam, Quite Mode de iken (Sol yöne doğru switch) görüntü vermiyordu. Sağa çektik (Performance Mode) görüntü vermeye başladı

furmark testini anti aliasing bölümü off olacak şekilde tekrar yaparmısın? Eğer zaten öyleyse kartın sorunlu iade etmeni öneririm. Muhtemelen daha önce minning'de kullanılmış ve hasar görmüş bir kart olabilir. 2. el rx580 ve rx570 serilerini alırken çok dikkat etmelisiniz. Quiet - Performance switchlerinde farklı 2 adet bios bulunur ilk biosu uçmuş kartın çünkü genelde bu kartlara minning için custom bios atıyorlar.

Düzeltme; Düşük fps verdiği için sorunlu olabilceğini düşünüyorum diğer değerler normal gözüküyor

Son düzenleme:
furmark testini anti aliasing bölümü off olacak şekilde tekrar yaparmısın? Eğer zaten öyleyse kartın sorunlu iade etmeni öneririm. Muhtemelen daha önce minning'de kullanılmış ve hasar görmüş bir kart olabilir. 2. el rx580 ve rx570 serilerini alırken çok dikkat etmelisiniz. Quiet - Performance switchlerinde farklı 2 adet bios bulunur ilk biosu uçmuş kartın çünkü genelde bu kartlara minning için custom bios atıyorlar.

Düzeltme; Düşük fps verdiği için sorunlu olabilceğini düşünüyorum diğer değerler normal gözüküyor
Tamamdır yapacağım, kaç dakika olmasını önerirsiniz?

Kart büyük ihtimal mining hocam. Bu switch olayi biraz şüpheli. Şuan için normal performans verse bile bu mining kartlarin ne zaman gideceği belli olmaz bence iade vermeniz en iyisi mining olduğu konusunda emin olursanız.

Testi yapmadım ama sizin kartınız belli ki BİOS ile oynanmış. Mining de kullanılmış olabilir ki sanırım kullanılmış. Nitro+ BİOS ayarları değil sizin ki. Uygun fiyatlı aldıysanız dursun ama piyasa fiyatıyla aldıysanız iade edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı