RX 580 4 GB Nitro+ FurMark Testi Sonuçları

KollarimİVerin

Hectopat
Daha fazla  
Kartım ikinci eldir, sonuçlar normal midir?
Ve söylemek isterim ki, bu kartı aldığım zaman BIOS Switch solda idi. Dolayısıyla Ekrana görüntü gelmiyordu, sağa çektik görüntü vermeye başladı. Soldaki Switch QuietMode diye adlandırılıyor sağdaki ise Performance Mode diye adlandırılıyor sizce doğru bir şey mi yaptım?
Sonuçlar;

1591916772993.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar, bu oluşmuş farklılıklar acaba benim RAM markasının Elpida olmasından kaynaklı olabiliyor olabilir mi?
Cahilliğimden ötürü kusuruma bakmayın, Ekran Kartını 4K Video açıp izlediğim zaman %30 - 40 civarlarında kullanım sergiliyor bunlar normal mi? 1080P video açıp izlerken %15 dolaylarında geziyor. Normal olan şeyler mi bunlar?
Ram markası ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Normal gibi duruyor değerler.

Kart sanki 580 ama 570 BIOS’u yazılmış gibi. Ama buda imkansız GPU ve RAM hızları 580. Bence imkanınız varsa iade edin.
İmkansız değil yapılabilir.
Arkadaşlar, bu oluşmuş farklılıklar acaba benim RAM markasının Elpida olmasından kaynaklı olabiliyor olabilir mi?
Cahilliğimden ötürü kusuruma bakmayın, Ekran Kartını 4K Video açıp izlediğim zaman %30 - 40 civarlarında kullanım sergiliyor bunlar normal mi? 1080P video açıp izlerken %15 dolaylarında geziyor. Normal olan şeyler mi bunlar?
Hocam o kart kurcalanmis iade isteyin. Veremezsseniz yardımcı olurum.

İmkansız değil yapılabilir.

Hocam o kart kurcalanmis iade isteyin. Veremezsseniz yardımcı olurum.
Sizinle aynı fikirdeyim, satıcı oyun için kullandığını söylemişti oysa ki. Baştanda güvenmiyordum zaten.
Ben sizle iletişim halinde olurum ustam eğer ki, tüm alternatifler tükenirse.

@Silinen üye
Eki Görüntüle 589447
Adamla iletişime geçip kartı bir an önce iade etmeye çalışacağım şu an resmiyen elimde RX 570 var ve istediğim bu değildi. Arkadaşlar yorumlarınızı yaparsanız çok mutlu olurum.

Hocam bu arada sizin GPU Clock nasıl 1411 MHz?
Arkadaşlar, bir video izledikten sonra hangi switch'de olduğum konusunda şüpheye düştüm. Herhangi bir yolu var mı çalıştırmış olduğum switchin Performance yada Quiet olduğu hakkında?
Benim alacağım bir kartta da CPU Z sonucu aynı bakabilirsiniz size alayım mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-09-17-45-17-117_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-01-09-17-45-17-117_com.whatsapp.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı