RX 580 4 GB R5 1600 AF + 8 GB RAM Vampire: The Masquerade FPS değerleri

Merhabalar, iyi günler dilerim. Başlıkta yazan sisteme sahibim. Vampire: The masquerade bloodhunt oyununda 35-40 FPS arası alıyorum Low ayarlarda. Bu FPS değerleri normal mi?

Şimdilik normal çünkü oyun daha erken erişim aşamasında ve optimizasyonu kötü. Oyuna daha fazla yama ile optimizasyonun düzeleceğini düşünüyorum.👍
Normal degil ama oyun eski. Eski oyunlarda yeni sistemler dusuk performans gosterebiliyor.

Beyefendi, arkadaşın bahsettiği oyun ilk vampire oyunu değil yanlış anlamışsınız. Arkadaş yeni vampire: The masquerade – bloodhunt kısaca bloodhunt dediğimiz oyundan bahsediyor.

Şimdilik normal çünkü oyun daha erken erişim aşamasında ve optimizasyonu kötü. Oyuna daha fazla yama ile optimizasyonun düzeleceğini düşünüyorum.👍

Beyefendi, arkadaşın bahsettiği oyun ilk vampire oyunu değil yanlış anlamışsınız. Arkadaş yeni vampire: The masquerade – bloodhunt kısaca bloodhunt dediğimiz oyundan bahsediyor.
Editlemis galiba arkadas cunku %99 eminim ilk basta Bloodhunt yazmadigina.

Editlemis galiba arkadas cunku %99 eminim ilk basta Bloodhunt yazmadigina.
Evet, editledim. İnternette iki farklı oyun olduğunu gördüm o yüzden değiştirdim.

Teşekkürler.

Graphics -> Basic, kısmında bulunan "AMD FSR 1.0" ayarın muhtemelen off durumda. O ayarı quality veya daha düşük ayarlara alırsan fps yükselecektir ama oyunun grafik kalitesini düşürüyor. Denemeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı