RX 580 4 GB ve Ryzen 5 3600X kaça satılır?

TheKenovy

Centipat
Daha fazla  
Elimde yenileme sonucu RX 580 4G modeli ve Ryzen 5 3600X modeli mevcut, bu iki ürünü 2. el satış yapılan site ve uygulamalar üzerinden kaç paraya koymalıyım?
İşlemcinin yanında stok fan mevcut değil.

Net bir fiyat belirlemek bana düşmez ancak ikinci el ürün satarken birkaç kriterim var.
Fiyatı ürün 0-6 aylık ise sıfır fiyatının en fazla %80'i, 6-12 aylık ise %70'i, 1-2 yıllık ise %60'ı, garantisi bitmiş ise %50 fiyatına satmayı tercih ediyorum. Kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir, benim hak ve adalet anlayışıma uygun oranlar bu şekilde. Sadece fikir oluşturması için belirtmek istedim.

Net bir fiyat belirlemek bana düşmez ancak ikinci el ürün satarken birkaç kriterim var.
Fiyatı ürün 0-6 aylık ise sıfır fiyatının en fazla %80'i, 6-12 aylık ise %70'i, 1-2 yıllık ise %60'ı, garantisi bitmiş ise %50 fiyatına satmayı tercih ediyorum. Kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir, benim hak ve adalet anlayışıma uygun oranlar bu şekilde. Sadece fikir oluşturması için belirtmek istedim.
Hali hazırda elektronik eşyalar sattığım için bu fiyatlandırma sistemi çok işime yarar teşekkür ederim görüşlerin için.

Geri
Yukarı