RX 580 8 GB cok isiniyor ve oyunlarda hata veriyor

burakgassanov31

Centipat
Arkadaşlar merhaba, ben bu ekran kartından falan çok anlamıyorum. Yaklaşık 7-8 ay önce Vatan'a gidip bilgisayar sistemi topladım. Orada bu işle ilgilenen çalışan ile birlikte ve Radeon RX580 8 GB 256Bit'lik ekran kartını seçtik. Fakat oyunlar oynarken çok ısındığını hissediyordum. NFS Payback indirdim denemek için. Sürekli oyundan atıp DirectX function device createtexture2D... gibi bir hata aldım. Bunu çok araştırdım ve çoğu şeyi denedim ama maalesef düzelmedi. Sonradan ekran kartı ayarlarına baktım. Sorun düzelmedi. Acaba ekran kartında bir sorun mu var? Bu konulardan anlamadığım için bir şey yapamıyorum. Garantisi bitmeden de götürmek istiyorum eğer bir sorun varsa. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
DirectX le alakalı bir sorun gibi gözüküyor. Zaten aratınca gözüküyor. Birde sadece bu oyun mu?
Hemen İndiriyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum tam olarak eksiksiz yapmam için bilgi verir misiniz?
Onunla uğraşma Tech Gpu-Z indir yeterli.

DirectX le alakalı bir sorun gibi gözüküyor. Zaten aratınca gözüküyor. Birde sadece bu oyun mu?

Onunla uğraşma Tech Gpu-Z indir yeterli.

Tech Gpu-Z var oyunu açıp bakıcam dimi. NFS Payback de dediğim hatayı verip oyundan atıyor. Geçen The Forest oynamaya başlıyordum onda da ekran kesildi dediğin gibi hatta pixel pixel birşeyler çıktı ve restart atmam gerekti. Pes 2020 oynuyorum ama onda bir sıkıntı yaşamadım

Burada o hata ile ilgili bilgiler var aslında varmış o oyunla ilgili böyle bir sıkıntı.
Tech Gpu-Z var oyunu açıp bakıcam dimi. NFS Payback de dediğim hatayı verip oyundan atıyor. Geçen The Forest oynamaya başlıyordum onda da ekran kesildi dediğin gibi hatta pixel pixel birşeyler çıktı ve restart atmam gerekti. Pes 2020 oynuyorum ama onda bir sıkıntı yaşamadım
Sürücülerini kim kurdu yada kuruldu mu?

Burada o hata ile ilgili bilgiler var aslında varmış o oyunla ilgili böyle bir sıkıntı.

Sürücülerini kim kurdu yada kuruldu mu?

Alırken kuruldu Radeon sürücüsü ve sürekli güncel tutuyorum
Adsız.png

Bu driver var

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı