RX 580 8 GB ile madencilik yapmak

@shotgunned undervolt işlemlerin resimlerini atabilir misiniz acaba? Çok iyi değerler eğer böyle sabitse. Ben de denemek için şimdi kurdum Afterburner'da -131 UV ve -20 power limit ile 66C 93W 24MH/s alıyorum.

@shotgunned undervolt işlemlerin resimlerini atabilir misiniz acaba? Çok iyi değerler eğer böyle sabitse. Ben de denemek için şimdi kurdum Afterburner'da -131 UV ile 66C 93W 24MH/s alıyorum.
Hocam kasarken birden ekran sarı oldu. Bende yeniden başlattım WattMan ayarları geri yüklendi dedi. Stabil değil herhalde.

Forumda Tolga Samet arkadaşımızın rehberi doğrultusunda yaptıysanız yardımcı olamam :( Ben Afterburner kısmından sadece undervoltu azaltarak zamanında o işlemi yapıp çıkmıştım.

Radeon Software üzerinden ekran kartı ayarını "Grafik" yerine "Bilgi İşlem"e alın. Hashrate'iniz 20-30 Mh arası olacaktır. Bu da size elektrik harcaması dışında günde 17 TL civarı kazandırır. Nereden baksanız iyi para.

Teşekkürler bilgilendirme için, aynen dediğin gibi oldu. Şu an 25-27 mh arasında devam ediyor

ASUS ROG STRIX RX580 T8G. 20.11.2 Adrenalin sürüm. [email protected]/s

1612979420356.png

Geri
Yukarı