RX 580 8 GB ile madencilik yapmak

Hmm bir nevi kazan-kazan durumu. Peki hocam ben mining yaparken arkada günlük işler falan yapabilir miyim oyun hariç? Yoksa hiç kullanamayacak mıyım?
Ben her gece yaklaşık 5-6 saat boyunca LoL oynuyorum ve şu an gördüğünüz üzere siz yanıt veriyorum bilgisayardan. Neredeyse her şey daha yavaş ama olacak o kadar. Ama yüksek grafik isteyen oyun vesaire oynayamazsınız.
Ben göremedim sanırım, tekrar atar mısınız?
ETC Mining Profitability.

Ben her gece yaklaşık 5-6 saat boyunca LoL oynuyorum ve şu an gördüğünüz üzere siz yanıt veriyorum bilgisayardan. Neredeyse her şey daha yavaş ama olacak o kadar. Ama yüksek grafik isteyen oyun vesaire oynayamazsınız.

Hocam nasıl yapacağım video izledim ancak anlamadım. Siz ne yaptınız işlemleri söyler misiniz?

Hiçbir şey anlamadım :D Tam yükte 165W güç çekiyor kartım fakat nasıl hesaplayabilirim anlayamadım.

Hocam nasıl yapacağım video izledim ancak anlamadım. Siz ne yaptınız işlemleri söyler misiniz?
Binance üzerinden hesap açtım, oradan ETH cüzdanı oluşturdum ve PhoenixMiner indirdim. Start_miner.bat'ı düzenledim ve kendi cüzdanımı girdim. Bu kadar.
Hiçbir şey anlamadım :D Tam yükte 165W güç çekiyor kartım fakat nasıl hesaplayabilirim anlayamadım.
İlk başta mining yapmaya başlamanız gerekiyor, ondan sonra hesaplayabilirsiniz tam olarak. Kartınızın değerleri gözüküyor zaten kazım yaparken.

Binance üzerinden hesap açtım, oradan ETH cüzdanı oluşturdum ve PhoenixMiner indirdim. Start_miner.bat'ı düzenledim ve kendi cüzdanımı girdim. Bu kadar.

İlk başta mining yapmaya başlamanız gerekiyor, ondan sonra hesaplayabilirsiniz tam olarak. Kartınızın değerleri gözüküyor zaten kazım yaparken.
Mining'in nasıl yapıldığına dair konu açmış mıydınız?

Hocam en iyi mining ayarları nedir Radeon Software'da?

Mining'in nasıl yapıldığına dair konu açmış mıydınız?
Hayır hiç açmadım onunla ilgili. Şu videoyu izleyerek yaptım her şeyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam en iyi mining ayarları nedir Radeon Software'da?
RX 5500XT için tahminimce benim attığım değerler en iyisi ancak 580 için bilemiyorum, onunla ilgili yeni bir konu açarsanız yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı