RX 580 8 GB OC ne kadar eder?

Yok keklemediler ben kendim o fiyata koydum. 8 bine alan enayiler illaki vardır tabi. Ha bide şu var fiyatı uygun koyduğumdan heralde alan adam kaçar gibi gitti. Hiç test mest yapmadı. Aygıt yöneticisinden rx580 8 gb olduğunu teyit ettik, direk tamam dedi.
Abi adam müthiş fırsat bulmuş almış.

Hocam 4 GB olsaydı tamamdı ama 8 GB olanlar daha yüksekten gidiyor diye biliyorum. Yanlış anlamayın fakat ama adam da size enayi demiş olabilir.
Yanliş anlamıyorum. Ama benim konuya yazmamin sebebide zaten sana fikir olsun diye. 5500e 2 gün içinde satıldı. Bir de 7-8 kişi sordu bu sürede. Sen tabi daha fazlasına koy.

Elektrik falan gideri yükseldi gelirler düştü acilen yüksek fiyattan elden çıkarmak lazım.
Hocam ben de o yüzden satmayı düşünüyorum. İlanlara bile koydum hatta. Ufak bir nakit eklemesiyle iyi bir karta geçilir gibi duruyor.
Yanliş anlamıyorum. Ama benim konuya yazmamin sebebide zaten sana fikir olsun diye. 5500e 2 gün içinde satıldı. Bir de 7-8 kişi sordu bu sürede. Sen tabi daha fazlasına koy.
İlginiz ve tecrübeniz için teşekkür ediyorum hocam.
FurMark'ta %100 fan devrinde 65 derece gayet okey bir ısı fiyatı 7.5 ile 8 arası değişiyor.
Furmark testindeki değerlerim mining yapmadığımı göstermeme yeterli midir hocam?

Son düzenleme:
Hocam ben de o yüzden satmayı düşünüyorum. İlanlara bile koydum hatta. Ufak bir nakit eklemesiyle iyi bir karta geçilir gibi duruyor.

İlginiz ve tecrübeniz için teşekkür ediyorum hocam.

FurMark testindeki değerlerim mining yapmadığımı göstermeme yeterli midir hocam?

65 derece ideal sıcaklık hocam 90 80 değil ki.

Benimle takas isteyen kişide RTX 3070 vardı. Furmark yapmamı istedi ve bende bir ayar yapmadan yaptım. Otomatik fan ayarında 72 derece ile ekran görüntüsü gönderdim sonucu. Isı yüksek iyi günler diyerek direkt konuşmayı kesti. Kendimi mining yapıpta kandırıyormuş gibi hissettim. Bu testin sonucunu anlamak için otomatik mi olmalı yoksa el ile fanları %100 devire getirmek mi lazım acaba.

Benimle takas isteyen kişide RTX 3070 vardı. FurMark yapmamı istedi ve bende bir ayar yapmadan yaptım. Otomatik fan ayarında 72 derece ile ekran görüntüsü gönderdim sonucu. Isı yüksek iyi günler diyerek direkt konuşmayı kesti. Kendimi mining yapıpta kandırıyormuş gibi hissettim. Bu testin sonucunu anlamak için otomatik mi olmalı yoksa el ile fanları %100 devire getirmek mi lazım acaba.

AMD Radeon ayarlarına girip el ile fani 100 devire getirmen lazım oyle fotoğraf at.

Geri
Yukarı