RX 580 8GB Nitro+ Sapphire Special Edition Nasıldır?

NCSA

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ekran kartı hakkında kullanıcılarından yorumlar alabilir miyim? İnternette baktığım yorumlar aşırı tutarsız. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Eğer almayı düşünüyorsanız tercih etmeyin bir miktar daha ekleyip GTX 1660 alabilirsiniz veya RX 590 50th Edition.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdışıdan 900 TL civarında bir fiyata alma imkanım mevcut o yüzden soruyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim. 3 aylık kart madencilik içinde kullanılmamış.

Ben de rx 580 düşünüyorum ve uzun uğraşlar sonrası araştırdığım bilgilere göre çok iyi bir değerlerle oyun performansı sunduğunu düşünüyorum. 1-2 aya almaya düşünüyorum. Aldıktan sonra deneyimimi sizler ile paylaşırım.

Teşekkür ederim. Ben kartı aldim. Ancak daha tamamen test etme imkanım olmadi. İlk izlenimim fiyatina göre iyi olduğu 1080p çözünürlükte iyi bir görüntü sunuyor.

Teşekkür ederim. Ben kartı aldim. Ancak daha tamamen test etme imkanım olmadi. İlk izlenimim fiyatina göre iyi olduğu 1080p çözünürlükte iyi bir görüntü sunuyor.
işlemciniz nedir acaba nasıl bir ikili oluyorlar? Benim işlemcim intel i5 6402p araştırdığıma göre çok iyi bir ikili olacaklarını söylüyorlar. Bu arada kaç watt psu kullanıyorsunuz?

RX 580 fiyatına göre performanslı çok iyi fakat aşırı ısınıyor, özellikle Nitro+ modeli hakkında biraz araştırdım bayağı sorunlu olduğunu duydum. Kardeşimin bilgisayarında Armor RX 580 var ve oldukça ısınıyor, ama aşırı bir problem değil.

Edit: İmla

Ryzen 1200 şuan işlemcim arada darboğaza neden oluyor. Ama genel manada tatmin ediyor. Ancak işlemcimi ikinci nesil bir ryzen ile değiştirme planım mevcut. 500 watt bir güç kaynağım var. Ancak onu da 600 watt ile değiştirmek zorunda kalacağım gibi görünüyor.

RX 580 fiyatına göre performanslı çok iyi fakat aşırı ısınıyor, özellikle Nitro+ modeli hakkında biraz araştırdım bayağı sorunlu olduğunu duydum. Kardeşimin bilgisayarında Armor RX 580 var ve oldukça ısınıyor, ama aşırı bir problem değil.

Edit: İmla
kartı zorlamayanmayacak bir şekilde kullanıldığında aşırı bir ısınma yapacağını sanmıyorum. Kullanan kişilerden duydum adam ultra ayarlarda 8 saat world of tanks oynamış ve 54 dereceyi geçmediğini söylüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı