RX 580 alınır mı?

Merhaba, ikinci elde bir RX 580 buldum. Alınır mı? Alma sebebim ise GT 730'un fanını durdurmaya çalışırken bir fan kanadını kırdım şimdi ise aşırı gıcık bir ses üretiyor. Arasına bir şeyler sıkıştırarak sesini biraz da olsa azalttım (8 GB modeli).

Aktif kullanıyorum temiz olmasına dikkat et orta segment bir kart i7 3770 RX 580 8 GB ile RDR2 orta ayarda 60 FPS oynuyorum.

Aktif kullanıyorum temiz olmasına dikkat et orta segment bir kart i7 3770 RX 580 8 GB ile RDR2 orta ayarda 60 FPS oynuyorum.
Hocam bende 2 tane PCI-E Slotu var onlara ihtiyaç varmı bu kartta? Ve güvenlik etiketleri üstündeymiş az kullanılmış bir kartmış adama güveniyorum bilgisayarımı ondan toplamıştım.

Bu arada kart RX 580 Sapphire Plus OC kart wattman hatası verebilir mi?

RX 580 Pulse 8 GB vardı 580'ın bir tık üst sınıfı oynatamadığı oyun yoktu tabii ben 1. el aldım onu da söyleyeyim.
Hocam FurMark Testinde fan %70 te çalışırken 76 derece oluyormuş. Sizde değerler nasıl sizce normalmi bu sıcaklık değerleri?

Son düzenleme:
Hocam bende 2 tane PCI-e slotu var onlara ihtiyaç var mı bu kartta? Ve güvenlik etiketleri üstündeymiş az kullanılmış bir kartmış adama güveniyorum bilgisayarımı ondan toplamıştım.

Bu arada kart RX 580 Sapphire Plus OC kart WattMan hatası verebilir mi?

Hocam FurMark testinde fan %70'te çalışırken 76 derece oluyormuş. Sizde değerler nasıl sizce normal mi bu sıcaklık değerleri?

Kart kaç TL?

Hocam bende 2 tane PCI-e slotu var onlara ihtiyaç var mı bu kartta? Ve güvenlik etiketleri üstündeymiş az kullanılmış bir kartmış adama güveniyorum bilgisayarımı ondan toplamıştım.

Bu arada kart RX 580 Sapphire Plus OC kart WattMan hatası verebilir mi?

Hocam FurMark testinde fan %70'te çalışırken 76 derece oluyormuş. Sizde değerler nasıl sizce normal mi bu sıcaklık değerleri?

Şu an o sistemi sattım ama sıcaklık olarak çok fazla değerlere çıktığını görmedim ortalama değerlerde geziyor.

2.000 Türk lirası. (bir de GT730'u vereceğim 400TL kesecek)

2000TL o kart için bir tık fazla sanki hocam. 2600-2700TL civarına 1660S veya Ti bakmanızı öneririm hem daha yeni kart olur hem de daha performanslı. Kendi kartım olan 1060'ı 1800TL'ye satamıyorum. RX 580'in o kadar olması bana saçma geldi. En kötü ihtimal 300TL daha ekleyip 1070 bakmanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Tabii karar sizin.

2000TL o kart için bir tık fazla sanki hocam. 2600-2700TL civarına 1660S veya Ti bakmanızı öneririm hem daha yeni kart olur hem de daha performanslı. Kendi kartım olan 1060'ı 1800TL'ye satamıyorum. RX 580'in o kadar olması bana saçma geldi. En kötü ihtimal 300TL daha ekleyip 1070 bakmanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Tabii karar sizin.
Hocam 1600e kadar düşüreceğim GT 730 u vererek

Yani o fiyata alınır ama kendi kartınız gidiyor işte neyse dediğim gibi siz bilirsiniz RX 580 yazılım sıkıntısı olmazsa, sizi üzmez.
Hocam zaten dünden razıyım vermekte fan kanadı kırıldığı için ses yapıyor hem elimde kalmasın daha iyi oluyor :)

Birde elimde Radeon 7800 var çok sağlam karttı emektar 3080den sonra en iyi kartım şu an vrami yanmış bilgisayarcı öyle dedi. Kurtarma ekranı çıkıp duruyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı