RX 580 Armor alınır mı?

HogRider

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
RX 580 Armor 4 GB almayı düşünüyorum. Kullanmış olan ya da kartı bilen arkadaşlar yardımcı olursa mutlu olurum. Hayırlı akşamlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 580 Armor 4 GB almayı düşünüyorum. Kullanmış olan ya da kartı bilen arkadaşlar yardımcı olursa mutlu olurum. Hayırlı akşamlar dilerim.
Sapphire pulse kullanıyorum. Arada bildiğim kadarıyla soğutma konusunda minimal farklar var. Artık eski bir kart. Performans olarak inanılmaz değil tabi ama pek çok oyunu oynayabilirsiniz. Fiyatı önemli yoksa arkadaşın dediği gibi 6000 serisi almak daha akıl karı.

Şu anda kullandığım kart RX 580 8 GB Armor. 4 GB halini çok önermiyorum. Armor serisi diğer 580 kartlara göre 5-10 derece arası filan fazla ısınıyor ama ısınma sıkıntı değil kendini çok rahatlıkla soğutuyor. Kendisi güçlü bir karttır. Oyun performansların da üzmez. Mining işlemleri içinde çok kullanılan bir kart.

Şu anda kullandığım kart RX 580 8 GB Armor. 4 GB halini çok önermiyorum. Armor serisi diğer 580 kartlara göre 5-10 derece arası filan fazla ısınıyor ama ısınma sıkıntı değil kendini çok rahatlıkla soğutuyor. Kendisi güçlü bir karttır. Oyun performansların da üzmez. Mining işlemleri içinde çok kullanılan bir kart.

Bu arkadaşla aynı ekran kartını kullanıyoruz hatta beraber aldık benim kartım tam bir savaşçı çıktı bir fanı düştü elimde alıp geri taktım ama bana mısın demedi yıllardır çalışıyor ama artık yeterli gelmeyecek bir karttır ve gerçekten diğer kartlara nazaran çok ısınıyor eğer daha yeni kartlara yönelebiliyorsan onlara bak derim.

Geri
Yukarı