RX 580 BIOS güncelleme sonrası açılmıyor

werty123

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
ASUS RX 580 8 GB ekran kartı BIOS güncelleme yaptım formdan bakarak. Ekran açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?
Kasa garantili olduğu için açamıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne gerek vardı ki? Kasayı garantili olduğu için açamıyorsun ama ekran kartını zorlayacak bir işlemi gözünü kırpmadan yapıyorsun, geçmiş olsun bir dünya iş çıktı başına gönder garantiye BIOS yükleyip geri göndersinler sana bir de kullanıcı hatası deyip para isteyecekler ona göre para hazırla.

Son düzenleme:
Kaç kere uyarıldı böyle işlemler kullanıcının sorumluluğuna aittir diye neden uğraşıyorsunuz ki zaten çok güçlü bir ekran kartına sahipsin. Güncel diye indirdiğin BIOS sürümü hiçbir portu çalıştırmıyor olabilir. Garantiye geri yolla arkadaşın dediği gibi kullanıcı hatası diye para alacaklar.

Bu konuyu bir inceleyin. @Recep Baltaş hocamız detaylı yazmış. Kör flash muhabbeti var tamda detayını bilmiyorum.

Ne gerek vardı ki? Kasayı garantili olduğu için açamıyorsun ama ekran kartını zorlayacak bir işlemi gözünü kırpmadan yapıyorsun, geçmiş olsun bir dünya iş çıktı başına gönder garantiye BIOS yükleyip geri göndersinler sana bir de kullanıcı hatası deyip para isteyecekler ona göre para hazırla.

Garantinye göndermeyı bende biliyorum cözüm olabilirdiye yazdım çok teşekkürler

Bu konuyu bir inceleyin. @Recep Baltaş hocamız detaylı yazmış. Kör flash muhabbeti var tamda detayını bilmiyorum.
bakacam sağolun
onlarıyaptıktan sonra oldu

onu yaptım zaten

Garantinye göndermeyı bende biliyorum cözüm olabilirdiye yazdım çok teşekkürler.

Bakacağım sağ olun.

Bu işlemi yaparak zaten garantiyi deldiğinizi düzeltmek için yaptığınız her adımda da buna ek olacak bu yüzden uğraşmadan garantiye göndermenizi tavsiye ediyorum iyi bir tamircinin elinde 30 dakikalık bir işlemi var BIOS entegresini çıkarıp güncelleyip geri takacak bu kadar yedek BIOS devreye girmesi lazımdı ancak onda da problem çıkmış olmalı ki görüntüyü vermemiş.

Sapphire Rx 580 kullanıyorum kasaya bakarsan ekran kartının üzerinde bir switch göreceksin sizinkinde var mı bilmiyorum orası double BIOS sanırım değiştirip kullanabilirsiniz ama detaylı bilgim yok. Bir videoda görmüştüm.

Bu işlemi yaparak zaten garantiyi deldiğinizi düzeltmek için yaptığınız her adımda da buna ek olacak bu yüzden uğraşmadan garantiye göndermenizi tavsiye ediyorum iyi bir tamircinin elinde 30 dakikalık bir işlemi var BIOS entegresini çıkarıp güncelleyip geri takacak bu kadar.
başka çözüm yokmu

Geri
Yukarı