RX 580 bozuk fanı bir sorun çıkartır mı?

BeyAli63

Centipat
Merhaba. Gigabyte RX 580 ekran kartimin fanini temizlemek için açmıştım ve temizlerken bir tane fanin ayagini kirdim. Fan gg oldu kablosuda koptu, bende onun yerine bir kasa fani taktım lastikle tutturdum Japon'la denedim yapışmadı, böyle oldu bir sorun çıkar mı? Bu halde eskisinden bile daha az ısınıyor 83 derece gördüğüm kart Full yükte Max 72 gördü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Gigabyte RX 580 ekran kartimin fanini temizlemek için açmıştım ve temizlerken bir tane fanin ayagini kirdim. Fan gg oldu kablosuda koptu, bende onun yerine bir kasa fani taktım lastikle tutturdum Japon'la denedim yapışmadı, böyle oldu bir sorun çıkar mı? Bu halde eskisinden bile daha az ısınıyor 83 derece gördüğüm kart Full yükte Max 72 gördü.
eğer ses çıkarmıyorsa sıkıntı yoktur kalsın

Tamir etmişsiniz, bir şey olmaz.

2 Fanla 83 derce giren kart rek fanla 72 derce görmüş. Gigabayte bu işi yapıyor...

Adam d.. lastiğiyle sabitlemiş helal olsun.
Yok hocam ne d.. lastiğisi normal lastik satan yerden aldım 😂

Çok kaliteli bir japonla yapıştırabildim efsane oldu son hali

Dosya Ekleri

• IMG_20240525_111249.jpg
    IMG_20240525_111249.jpg
    140,5 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Geri
Yukarı