RX 580 Cyberpunk 2077 için yeterli gelir mi?

Palamutkafali

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Organizasyon sorunlusu
Selamlar. Sabah sınava girecek genç arkadaşlara da başarılar dilerim. Elimde RX580 ve Ryzen5 1600 AF'li bir sistem var, RAM'ler falan 16 GB 3200MHz. Biliyorum oyunun sistem gereksinimleri daha açıklanmadı fakat ben hem AC valhallayı hem de Cyberpunk 2077'yi satın aldım :) sizce sistem oyunu oynatır mı? Daha doğrusu her halükarda oynatır en kötü mediumda oynatır fakat Ultra ayarlarda bazı ayarları kısarak(mesela gölge, aa gibi) oynatır mı 60 FPS? Aksi takdirde o zamana kadar NVIDIA veya AMD'nin yeni çıkan kartlarından eğer çıkarlarsa almayı düşünüyorum yeni bir işlemci ile beraber. Sadece tahminlerinizi merak ediyorum. Şahsen Red Dead Redemption 2'de oyunu PS4 Pro ayarlarında(çözünürlük 1080P) oynayabilmiştim. Hatta bazı ayarlar bir tık daha yüksekteydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 580'in 1080p Ultrada 60 FPS verebileceğini sanmıyorum Cyberpunk 2077'de. Optimizasyon iyi olmazsa ayar kısmak zorunda kalırsınız. High/Medium ayarlarda oynatacağını düşünüyorum bu sistemin.

Ben de optimizasyonuna güvendiğim için Ultra 60 FPS diyordum ama Witcher 3'de bile 70 FPS alıyorsam bu kartla evet mantıken hayal. Artık en kötü 2060 ya da 2070'li sistem toplanacak.

Ultra'da 60 FPS pek mümkün değil diye düşünüyorum ama Dettlaff'ın dediği gibi CDPR'a optimizasyon konusunda güveniyorum ben. Bence Medium-High ayarlarda 30 FPS alabilirsin diye düşünüyorum. Ben de şansımı GTX 1050 ile deneyeceğim hadi hayırlısı :D

Tüm oyunları full ultra oynaman lazım. Süper Sampling falan hariç tabi. 580 hem AMD hem vasat kart. Tavsiyem RTX 2060 veya süper. İşlemci 3600 öneririm hava soğutucu ile. Oyunları pahalı almışsın gerek yoktu. İndirim bekleseydin bence.

Bu Cyberpunk 2077 simdi ki güncel ekran kartlarını bile zorlar. Fark ettiyseniz ışın izlemesinede sahip olacak. He ben oraya açmam diyorsaniz elbette high ayarlarda 60-70 gezinirsiniz. Ki bu bence gayet ve stabil bir deger :).

Yeni konular

Geri
Yukarı