RX 580 Ekran Kartı İade Edilir mi?

enes_sari

Hectopat
Daha fazla  
Beyler Vatan Bilgisayar'a gittim. Adama 8 GB ekran kartı alacağım dedim adam hiç düşünmeden;
Bu ekran kartını verdi su mu istersiniz su mu istersiniz filan diyecek saniyordum. GTX Geforce almayı dusunuyodum. Sizce iade edeyim mi 6 GB ekran kartları 3000 TL filanken neden 8 GB 3000 TL olsinki? Sanki ekran kartı 8 GB değilde 6 GB gibi geliyor. Bilgisayari 5 yıl kesin kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu kadar GB ekran kartı istiyorum diye gidersen onu vermeleri doğal. Ekran kartının gücü sadece VRAM kapasitesine bakarak ölçülmez. RX580 iyi bir ekran kartı ama senin kartı alırken amacın ne, sistemin ne? RX580 de 8GB, GTX 1080 de. Fiyat ve performans olarak ciddi fark var arasında. Ayrıca parayı veren sensin, satıcı ne diyorsa yapmak zorunda hissetmek neden?

Beyler Vatan Bilgisayar'a gittim. Adama 8 GB ekran kartı alacağım dedim adam hiç düşünmeden;
Bu ekran kartını verdi su mu istersiniz su mu istersiniz filan diyecek saniyordum. GTX Geforce almayı dusunuyodum. Sizce iade edeyim mi 6 GB ekran kartları 3000 TL filanken neden 8 GB 3000 TL olsinki? Sanki ekran kartı 8 GB değilde 6 GB gibi geliyor. Bilgisayari 5 yıl kesin kullanacağım.
Gereksiz pahalı hocam vatan, internetten alışveriş imkanınız varsa 14 gün geçmediyse iade hakkınızı kullanıp üzerine 200 TL daha koyun
MSI GTX 1070 Armor OC PCIe 8GB GDDR5 Ekran Kartı V330-003R - Nanokatalog Bunu alın arasında dağlar kadar fark var.

Yok 6GB'mış yok 8GB'mış farketmez.
O değerler ekran kartının gücünü belirlemez.

O kartı 2.100 TL üstüne aldıysan iade et.
Linkteki fiyata GTX 1070 biraz üstüne GTX 1070 Ti alabiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı