RX 580 ekran kartı karıncalanma oluşturuyor

gamer23

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 2 hafta önce XFX RX 580 ekran kartını aldım 2. el. Adamdan oyun videosu FurMark gibi video istedim attı ve kartta hiçbir sıkıntı yoktu. Geldi bana, ben kartı taktım 5 10 dakika sonra çarpı şeklinde karıncalanma oldu. Sonra AMD'nin şöyle bir hatasını aldım:

AMD yazılımı sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit etti.

Hata bu, çözüm varsa söyleyin özelliklerim:

(Dönüştürücü kullanıyorum)

Anakart M5A78L-M LX3.
RAM HyperX Fury 16 GB 2*8 DDR 3 1600 MHz overclocklu overclocklu RAM hızı 933*2
İşlemcim AMD FX 8300 overclock yok.
Power 400 txpowermax.

Merhaba, 2 hafta önce XFX RX 580 ekran kartını aldım 2. el. Adamdan oyun videosu FurMark gibi video istedim attı ve kartta hiçbir sıkıntı yoktu. Geldi bana, ben kartı taktım 5 10 dakika sonra çarpı şeklinde karıncalanma oldu. Sonra AMD'nin şöyle bir hatasını aldım:

AMD yazılımı sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit etti.

Hata bu, çözüm varsa söyleyin özelliklerim:

(Dönüştürücü kullanıyorum)

Anakart M5A78L-M LX3.
RAM HyperX Fury 16 GB 2*8 DDR 3 1600 MHz overclocklu overclocklu RAM hızı 933*2
İşlemcim AMD FX 8300 overclock yok.
Power 400 txpowermax.
Sürücü hatasına benziyor. Diğer alternatif VRAM ya da Chipsettir.

Sürücünü baştan kur belki çözüm olur.
DDU Kullanarak sürücünü kaldır.

Driver güncelse yazılım notlarını okuyun bunla ilgili sorunlar varsa bir sonraki sürümü bekleyin yada düşün eğer sorun yoksa VRAM olasılığı çok yüksek ,chipte bir sorun olduğunu düşünmüyorum chipte sorun olsa sürekli kendini kapatır ya da hiç görüntü vermeyebilir .

sürücü hatasına benziyor. Diğer alternatif VRAM ya da chipsettir.

Sürücünü baştan kur belki çözüm olur.
DDU kullanarak sürücünü kaldır.

Denedim format bile attım ama maalesef olmadı kartta hiçbir sıkıntı yoktu adam videosunu gönderdi canlı.

Driver güncelse yazılım notlarını okuyun bununla ilgili sorunlar varsa bir sonraki sürümü bekleyin ya da düşün eğer sorun yoksa VRAM olasılığı çok yüksek, chipte bir sorun olduğunu düşünmüyorum chipte sorun olsa sürekli kendini kapatır ya da hiç görüntü vermeyebilir.

WattMan hatası değildir değil mi? Ve adam canlı yayına açmıştı tekrarının linkini atabilirim isterseniz.

Denedim format bile attım ama maalesef olmadı kartta hiçbir sıkıntı yoktu, adam videosunu gönderdi canlı.

WattMan hatası değildir değil mi? Adam canlı yayına açmıştı tekrarının linkini atabilirim isterseniz.

WattMan hatası değil, VRAM veya chipset hatası gibi görünüyor. Umarım driver gibi basit bir hatadır ve kolay kurtulursunuz.

Son düzenleme:
WattMan hatası değil, VRAM veya chipset hatası gibi görünüyor. Umarım driver gibi basit bir hatadır ve kolay kurtulursunuz.
çok teşşekür ederim

keşke fotoğrafını çekip bizimle paylaşabilseniz daha yararlı olur aldığınız hataları
hata şimdi düzeldi ama tahminen tekrar olacaktır

Keşke fotoğrafını çekip bizimle paylaşabilseniz daha yararlı olur aldığınız hataları

1701705017373.png

Dostum buna benziyor ama AMD kartım

Keşke fotoğrafını çekip bizimle paylaşabilseniz daha yararlı olur aldığınız hataları.

Dostum az önce yine oldu BIOS'u sıfırladım tekrar deniyorum bir değişiklik olduğunda bilgi vereceğim ve kapandığı zaman ekran siyah ekran oldu.

Son düzenleme:
Dostlar çözüm buldum sıkıntı ramlarden miş RAM'lerin frekanası fazla overclock olmuş BIOS'u sıfırlaryın sizinde düzelsin.

dostlarım aynı hatayı yine aldım maalesef powerden kaynaklı oma ihtimali kaçtır

Dostlarım aynı hatayı yine aldım maalesef Power'den kaynaklı oma ihtimali kaçtır

Dostar yazamadım aynı hatayı yine alıyorum Power güç yetmezlikten olma ihtimali.

Dostlarım bir şey sormak istiyorum eğer bu kart bozul olsaydı oyun oynatır mıydı oynatmaz mıydı?

Dostlarım bir şey sormak istiyorum eğer bu kart bozul olsaydı oyun oynatır mıydı oynatmaz mıydı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı