RX 580 Forza Horizon 4 kasıyor

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
i5 6500 işlemcisine RX 580 8 GB ekran kartına ve 8 GB belleğe sahibim fakat düşük ayarlarda bile çok kasıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, oyun içi değerleri nasıl? Sıcaklık değerleri nasıl?

Hocam ben oyunu RX 570 ile yüksek ayarlarda çatır çatır oynuyorum. Acaba ayarları, çözünürlüğü mü düşük tutuyorsunuz? Ayarları yükseltip ekran kartına yükü vermeyi deneyin bence. Siz sanırım düşük ayarlarda oynayıp işlemciye yük bindiriyorsunuz. Tam tersini yapıp ayarları ve çözünürlüğü yükseltin.

Anlık takılmalar yaşıyorsanız 8GB ram yetersiz kalıyor olabilir ben de aynı sorunu yaşamıştım 16GB ram sorunumu çözdü. Genel olarak düşük FPS alıyorsanız sıcaklık ve kullanım değerlerini kontrol etmekle başlayabilirsiniz.

75Hz ile oynuyorum. Ayarları yukarıya çeksem bu sefer hiçbir şekilde oynanmıyor hale geliyor. Sıcaklık değerleri vs. düşük.
Hocam ben oyunu RX 570 ile yüksek ayarlarda çatır çatır oynuyorum. Acaba ayarları, çözünürlüğü mü düşük tutuyorsunuz? Ayarları yükseltip ekran kartına yükü vermeyi deneyin bence. Siz sanırım düşük ayarlarda oynayıp işlemciye yük bindiriyorsunuz. Tam tersini yapıp ayarları ve çözünürlüğü yükseltin.
Kaç GB bellek kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı