RX 580 FS 19 FPS sorunu

mustafa doğanay

Hectopat
Arkadaşlar merhaba Farming Simulator 19'da sistemim olması gerekenden az FPS alıyor internette izliyorum bir adam GTX 780 diye bir kartla her şey en yüksek de 40 FPS alıyor ben de RX 580 var her şey en yuksek de 30 FPS aliyorum. İnternetteki RX 580 sahipleri her şey en yüksek de 60 FPS altına inmiyor. Bu arada bu sadece FS 19'da var başka oyunlarda böyle bir sorunum yok. Arkadaşlar internetteki RX 580 sahipleri bende sadece bu oyunda 30 FPS fazla alıyor. Sebebi nedir?

Not 60 FPS kilidini kırdım ona rağmen boyle.
Not sadece bu oyunda böyle kartlık bir durum yok.

Ekran kartı sürücüsünü doğru kurduğunuzdan emin misiniz?

Evet Radeon Software en güncel sürüm.
Bu arada ekran kartı sürümü kötü olsa diğer oyunlar da kötü olur ama değil sadece FS 19'da böyle PC 1.5 senedir bende diğer oyunlarda tabii ki FPS düşmesi var ilk zamanlara göre ama hiç tenizlemedim PC'yi diğer oyunlar da da maks 5 8 FPS falan düştü FS 19 ilk defa yukledim orijinal FPS'ler çok kötü düşüğe çekince bile 100 FPS'den birden 30'a düşüyor oyunun mu optimizasyonu kötü. Ama internette RX 580'i olan adam en yüksek ayarlarda oynuyri.

Dostum kafana çok takma ETS 2 FS19 gibi oyunların softwareleri dandik git dene bakalım BF1'i Ultra'da 1 FPS bile düşmez bomba olduğu halde neden çünkü optimizasyonu iyi ama bir giants software FS19 yapamamış (umarım doğru yazmışımdır software adını) bir yandan scs software ETS'yi yapamamış ne kadar iyi sistemin olsun 65 FPS'lerden Ultra'da 57'ye düşebiliyor videolardan baktım eğer diğer oyunlarda FPS düşmesi yoksa boşuna format falanda atma çizme HDD'ni tabii C diskinde çok yerin varsaformat atabilirsin.

(Yazım yanlışı varsa afola hiç uğraşamayacağım)

Yeni konular

Geri
Yukarı