RX 580 GamingX Ekrana Geç Görüntü Veriyor

vatoz419

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, ekran kartını yeni aldım fakat bilgisayarı ilk açtığımda görüntüyü vermiyor aradan 5 dakika geçtikten sonra görüntü ekrana geliyor. Yani monitöre ekranı sonradan veriyor. Ekran kartını 2. El aldım sizce neden böyle bir sorun olmuş olabilir?

PSU: Cooler Master V3 600 Watt
İşlemci: İ5 3470
RAM: 12 GB DDR3 (1333+1600 (4+8)) MHz
İlk açıldığında böyleydi şuan sadece Windows başlatılıyor ekranına geldiğimde monitöre görüntü geliyor. Oda Görüntünün gelmesi 30-40 saniye..
İlk açıldığında böyleydi şuan sadece Windows başlatılıyor ekranına geldiğimde monitöre görüntü geliyor. Oda Görüntünün gelmesi 30-40 saniye..

Son düzenleme:
Kart sorunlu olabilir. İkinci el sonuçta. İleride çıkabilecek herhangi bir arızanın haberciside olabilir. İade imkanınız varsa, iade edin bence.

Usta pek kart da ariza olduğunu düşünmüyorum, çünkü windows ne zaman açılırsa o açılış ekranında görüntüyü veriyor. Biosl a ilgili olabilir mi? 15 sn de açıldığı da oluyor.
Bu konu hakkında fikri veya çözüm yolu sunabilecek biri var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı