RX 580 GTA 5 Düşük FPS

samet5323

Decapat
RX 580 4 GB ekran kartım var. Her oyunu ultrada yüksek FPS'de oynarken GTA 5'de neden 50 FPS'de oynuyorum. Kartla ilgili bir sorun mu var? Yoksa her oyuna göre farklı mı anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 580 4 GB ekran kartım var. Her oyunu ultrada yüksek FPS'de oynarken GTA 5'de neden 50 FPS'de oynuyorum. Kartla ilgili bir sorun mu var? Yoksa her oyuna göre farklı mı anlamadım.
Biraz ayar kıs kardeşim. O karta arkadaşın dediği gibi normal değerler.

O karta o FPS normal değil. Ben 1050Ti ile daha iyi değerler alıyorum ultra ayarlarda. Afterburner değerlerinizi paylaşır mısınız?

Normal falan değil aldığın FPS değerleri. MSAA açık mı kontrol et. Daha yüksek performans alman gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer oyunları ultrada oynayabiliyorsan istememe gerek yok ama olsun, bir de işlemcini paylaşırsan tadından yenmez..

Kardeşim işlemcini de yazar mısın? Ayrıca ben RX 570 4GB OC kullanıyorum, ultra da 70 FPS alıyorum. Normal diyen arkadaşlar Nvidia fanı olmalı. Takılma onlara sen, ekran kartını güncelledin mi?

Ben bile Ultra'da 50-60 FPS alırken GTX 1070 ile bu neyin kafası arkadaşlar çözemedim sizi. Advanced Graphics ayarlarıyla da oynamış olabilir arkadaş. Azıcık düşünün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…